• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » ارتباط و تعامل خوبی با ۹ دانشگاه جمهوری اسلامی ایران داریم
  کد خبر : 2033345

  ارتباط و تعامل خوبی با ۹ دانشگاه جمهوری اسلامی ایران داریم

  ارتباط و تعامل خوبی با ۹ دانشگاه جمهوری اسلامی ایران داریمReviewed by on May 3Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از سنندج، ئالان علی فریدون بعدازظهر امروز در مراسم افتتاحیه نخستین همایش بین‌المللی برنامه‌ریزی اقتصادی، توسعه پایدار و توازن منطقه‌ای؛ رویکردها و کاربردها که با حضور اساتیدی از دانشگاه‌های کشور و…

  ارتباط و تعامل خوبی با ۹ دانشگاه جمهوری اسلامی ایران داریمReviewed by on May 3Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از سنندج، ئالان علی فریدون بعدازظهر امروز در مراسم افتتاحیه نخستین همایش بین‌المللی برنامه‌ریزی اقتصادی، توسعه پایدار و توازن منطقه‌ای؛ رویکردها و کاربردها که با حضور اساتیدی از دانشگاه‌های کشور و کشورهای خارجی در دانشگاه کردستان به مدت دو روز در حال برگزاری است، اظهار داشت: برگزاری این کنفرانس اقتصادی بهترین زمینه برای توسعه پایدار در کشورهای در حال توسعه است.

  وی گفت: فعالیت‌های علمی در سطح دانشگاه‌ها مردم را به رفاه و آسایش می‌رسانند و فعالیت‌های دانشگاهی، اقتصادانان متولی تبیین مباحث روز برای توسعه هستند.

  رئیس دانشگاه پلی‌تکنیک سلیمانیه عراق تصریح کرد: امروزه اقتصاد پایه توسعه کشورهاست و در مناطق مختلف خاورمیانه توجه به اشتراکات فرهنگی و اجتماعی می‌تواند زمینه ساز توسعه اقتصادی کشورها باشد.

  دومین همایش بین‌المللی برنامه‌ریزی اقتصادی، توسعه پایدار و توازن منطقه‌ای در سلیمانیه برگزار می‌شود

  وی از برگزاری دومین همایش بین‌المللی برنامه‌ریزی اقتصادی، توسعه پایدار و توازن منطقه‌ای در سلیمانیه عراق در سال ۲۰۱۸ میلادی خبر داد و گفت: این کنفرانس‌ها در زمینه اقتصادی می‌تواند مهم و اثرگذار باشند و زمینه‌ای برای حل مسائل سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و مسایل مرتبط با زندگی انسان‌ها باشند.

  فریدون از دانشگاه کردستان در برگزاری این کنفرانس بین‌المللی قدردانی کرد و افزود: باید با برگزاری اینگونه همایش‌ها تعامل در بین دانشگاه‌ها میان دو منطقه اقلیم کردستان عراق با دانشگاه‌های کشور ایران را بیشتر کنیم.

  وی اظهار کرد: باید تلاش کنیم حدود مرزی دانشگاه‌ها را فرامرزی و توسعه دهیم و ارتباطات خوبی بین کردستان ایران و اقلیم کردستان عراق بیشتر کنیم به طوری که توسعه اقتصادی و اجتماعی بیشتر شود.

  رئیس دانشگاه پلی‌تکنیک سلیمانیه عراق گفت: در این کنفرانس بین‌المللی که به صورت مشارکتی بین دو کشور عراق و ایران برگزار شد در سال آینده به همان شیوه دومین همایش آن را در سلیمانیه عراق برگزار خواهیم کرد به طوری که استمرار برگزاری اینگونه کنفرانس‌ها در افزایش میان مراودات و ارتباطات هر دو طرف موثر خواهد بود.

  وی گفت: دانشگاه پلی‌تکنیک سلیمانیه عراق در حال حاضر با ۹ دانشگاه جمهوری اسلامی ایران ارتباط و تعامل خوبی دارد و با نگاه ویژه‌ای به مسئله می‌نگرد.

  رئیس دانشگاه پلی‌تکنیک سلیمانیه عراق خاطر نشان کرد: استان کردستان ایران، از گذشته پیشنیه طولانی در زمینه مراودات و ارتباطات فرهنگی با اقلیم کردستان عراق دارد که برگزاری این گونه همایش‌ها نقطه عطفی در همین راستا خواهد بود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.