• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » دولت آینده باید در رفع موانع تولید تلاش بیشتری داشته باشد
  کد خبر : 2033288

  دولت آینده باید در رفع موانع تولید تلاش بیشتری داشته باشد

  دولت آینده باید در رفع موانع تولید تلاش بیشتری داشته باشدReviewed by on May 3Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه امرووز هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سؤال که برنامه وی در دولت دوازدهم چه خواهد بود،…

  دولت آینده باید در رفع موانع تولید تلاش بیشتری داشته باشدReviewed by on May 3Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه امرووز هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سؤال که برنامه وی در دولت دوازدهم چه خواهد بود، گفت: همانطور که رهبری در ابتدای سال تأکید داشتند تولید و اشتغال یکی از مؤلفه‌های اصلی دولت دوازدهم خواهد بود. همانطور که در دولت یازدهم اقتصاد مقاومتی و فعالیت‌های آن در حال انجام است دولت آینده باید به رفع موانع تولید و ایجاد فضای سرمایه‌گذاری و امنیت سرمایه‌گذاری تلاش بیشتری داشته باشد.

  وی اظهار داشت: در دولت آینده هم تولید باید افزایش پیدا کند و هم رونق ایجاد شود. در سال جاری و در ابتدای در خصوص اقتصاد مقاومتی تصمیم‌گیری‌های زیادی صورت گرفت و دستگاه‌های مهمی شناخته شدند تا این مهم را پیش ببرند. اگر اقتصاد مقاومتی به شکل حقیقی شکل بگیرد تولید و اشتغال افزون خواهد شد.

  نعمت‌زاده در پاسخ به سؤال دیگری درباره بازار صادرات ایران و عراق و تفاوت این دو در سال گذشته گفت: صادرات یک بازار کارزار است میان صادرکنندکان، ما در حال حاضر صادرات خوبی داریم علی‌رغم اینکه صادرات عراق کاهش داشته است ولی ایران چون در صنعت کشاورزی تولیداتی دارد برایش محدودیتی ایجاد نمی‌کند. عراق مشکلات داخلی و امنیتی بسیاری دارد و همین امر در صادرات این کشور تأثیر به‌سزایی می‌گذارد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.