• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » تقدیم تعدادی چکش به منظور برخورد با نجومی بگیران به رئیس سازمان بازرسی کل کشور
  کد خبر : 2033276

  تقدیم تعدادی چکش به منظور برخورد با نجومی بگیران به رئیس سازمان بازرسی کل کشور

  تقدیم تعدادی چکش به منظور برخورد با نجومی بگیران به رئیس سازمان بازرسی کل کشورReviewed by on May 3Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، محمد امین سلیمی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در نامه‌ای خطاب به قاضی سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور ضمن انتقاد از رفتار مجری…

  تقدیم تعدادی چکش به منظور برخورد با نجومی بگیران به رئیس سازمان بازرسی کل کشورReviewed by on May 3Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، محمد امین سلیمی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در نامه‌ای خطاب به قاضی سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور ضمن انتقاد از رفتار مجری برنامه روز کارگر با حضور ئیس جمهور اعلام کرد: تعدادی چکش جهت برخورد با نجومی بگیران و کلیه ذخیره‌گان نظام، عوامل دست اندرکار در اختلاس صندوق فرهنگیان و همچنین برخورد با آقازادگانی که محموله‌های بزرگ جا به جا می‌کنند و به طور کلی هر عزیز کرده و بزرگ و بزرگ زاده‌ای که فقر و مشکلات مستضعفین را به ریش‌خند گرفته و بر ارابه قدرت خودت جولان می‌دهند تقدیم می‌شود.

  در ابتدای این نامه امده است: ضمن عرض تبریک اعیاد شعبانیه و آرزوی توفیق الهی در جهت خدمتگزاری برای حضرتعالی و مجموعه همکارانتان. همانطور که مستحضر هستید در مراسم تکریم کارگران شریف ایران اسلامی که با حضور ریاست جمهور در حرم مطهر امام مستضعفین برگزار شد از توانمندی جدیدی در حوزه خرد کردن دهان ها توسط دولت رونمایی شد که در نوع خود ابزار جدیدی در جهت برخورد با افراد تلقی می‌شود.

  همچنین در این نامه تصریح شد: از آنجا که مجموعه سازمان بازرسی کل کشور اطلاعات دقیقی از عوامل متخلف در جای جای نهادهای دولتی را در اختیار دارد. جهت برخورد با نجومی بگیران و کلیه ذخیره‌گان نظام، عوامل دست اندرکار در اختلاس صندوق فرهنگیان و همچنین برخورد با آقازادگانی که محموله های بزرگ جا به جا می‌کنند و به طور کلی هر عزیز کرده و بزرگ و بزرگ زاده‌ای که فقر و مشکلات مستضعفین را به ریش‌خند گرفته و بر ارابه قدرت خودت جولان می‌دهند، با کمال احترام تعدادی چکش به آن سازمان ارسال می‌گردد تا با ارسال به قسمت مربوطه با فرد خاطی برخورد شود. باشد که شیوه مطرح شده در حرم امام توسط مجری برنامه سرفصل برخورد با کسانی قرار بگیرد که به اعتماد عمومی ملت خدشه وارد می‌کنند و عامل رنج اقشار زحمتکش جامعه هستند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.