• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » روحانی یارانه را ۳ برابر کرد/حمله روزنامه‌های دولت و اصلاح طلب به وعده ۳ برابری یارانه‌ها محرومان
  کد خبر : 2033236

  روحانی یارانه را ۳ برابر کرد/حمله روزنامه‌های دولت و اصلاح طلب به وعده ۳ برابری یارانه‌ها محرومان

  روحانی یارانه را ۳ برابر کرد/حمله روزنامه‌های دولت و اصلاح طلب به وعده ۳ برابری یارانه‌ها محرومانReviewed by on May 3Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تسنیم، روزنامه‌های دولتی و اصلاح طلب در حالی به صورت هماهنگ به وعده‌ افزایش یارانه‌ محرومان حمله کرده‌اند که برخی…

  روحانی یارانه را ۳ برابر کرد/حمله روزنامه‌های دولت و اصلاح طلب به وعده ۳ برابری یارانه‌ها محرومانReviewed by on May 3Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تسنیم، روزنامه‌های دولتی و اصلاح طلب در حالی به صورت هماهنگ به وعده‌ افزایش یارانه‌ محرومان حمله کرده‌اند که برخی کاندیداهای ریاست جمهوری وعده افزایش ۳ برابری یارانه‌ محرومان و پرداخت ۲۵۰ هزار تومانی به عنوان کارانه بیکاران را مطرح کرده‌اند.

  این در حالی است که بر اساس اعلام سخنگوی دولت، یارانه اقشار تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی با ۴ سال تاخیر و در آستانه انتخابات از ماه جاری با رشد ۳.۵ برابری به ۲۴۰ هزار تومان افزایش یافت. در واقع روزنامه‌های نزدیک به دولت در شرایطی وعده افزایش یارانه محرومان را مورد هجمه قرار داده‌اند که دولت روحانی در یک اقدام پیش دستانه و در آستانه انتخابات ریاست جمهوری یارانه سه دهک پایین جامعه را به صورت چشم‌گیر افزایش داده است.

  لازم به ذکر است که با سیاست ها و اقدامات اقتصادی دولت یازدهم، طی سالهای اخیر ضریب جینی افزایش یافته و فقرا فقیرتر شدند، بنابراین اقشار زیادی از مردم کشور که حداقل حدود ۲۰ میلیون نفر را شامل می شوند، به لحاظ معیشت و درآمد به چنان وضع اسفباری دچار شدند که هر چند رسما مشمول کمیته امداد و بهزسیتی نیستند، ولی شاید از آنها هم فقیرتر باشند و لازم بود که دولت تدبیر فکری برای افزایش یارانه آنها می کرد.

  بعد از حمله سخنگوی دولت در روز گذشته به وعده افزایش یارانه و جهش ۶برابری قیمت سوخت، رسانه‌های نزدیک به دولت، وعده افزایش یارانه کاندیداهای ریاست جمهوری که قسمتی از آن در همین دولت و در آستانه انتخابات عملیاتی شده را مورد هجمه قرار دادند.

  اواخر فروردین ماه بود که روزنامه‌های اصلاح طلب، با اعلام خبر افزایش سه برابری یارانه در دولت یازدهم از این موضوع استقبال کردند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.