• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اگر منتظر دیپلماسی ‌آقایان باشیم باید در کشور مقابل داعش بیاستیم/ کرباسچی چه کاری برای نظام و انقلاب کرده‌ است؟
  کد خبر : 2033219

  اگر منتظر دیپلماسی ‌آقایان باشیم باید در کشور مقابل داعش بیاستیم/ کرباسچی چه کاری برای نظام و انقلاب کرده‌ است؟

  اگر منتظر دیپلماسی ‌آقایان باشیم باید در کشور مقابل داعش بیاستیم/ کرباسچی چه کاری برای نظام و انقلاب کرده‌ است؟Reviewed by on May 3Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، جعفر جوانی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی آناج در خصوص اظهارات توهین آمیز کرباسچی در…

  اگر منتظر دیپلماسی ‌آقایان باشیم باید در کشور مقابل داعش بیاستیم/ کرباسچی چه کاری برای نظام و انقلاب کرده‌ است؟Reviewed by on May 3Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، جعفر جوانی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی آناج در خصوص اظهارات توهین آمیز کرباسچی در افتتاحیه ستاد یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری به شهدای مدافع حرم، اظهار داشت: آقای کرباسچی یا هر فرد دیگری که امروز صاحب تریبون می‌شود و صحبت می‌کند باید توجه داشته باشد زیر سایه‌ی وجود رهبری مقتدر و مجاهدان جبهه‌ی مقاومت اسلامی است که امنیت در این کشور برقرار گردیده است.

  وی ادامه داد: ایشان باید متوجه باشند که این رزمندگان خط اول جبهه را از شهرهای ایران اسلامی دور کرده و دشمن را در سوریه و عراق مهار کرده‌اند، اگر ما در آن کشورها نجنگیم و منتظر دیپلماسی آقایان باشیم باید مجبوریم در داخل کشور در مقابل داعش بِایستیم.

  پدر شهید حامد جوانی با اشاره به اینکه اگر این شهدا نباشند داعش به این آقایان امان نمی‌دهد حتی از منزل خود خارج شوند، متذکر شد: امنیت سوریه، یمن و عراق وابسته به حضور ایران است، اگر ما از آنها حمایت نکنیم اولین آسیب متوجه امنیت کشور ما خواهد شد.

  وی افزود: اگر سر تا پای نیروهای جبهه مقاومت طلا گرفته شود باز هم کم است، چون اینها اگر دست از مبارزه بکشند ما مجبوریم در داخل ایران با داعش و امثال داعش مبارزه کنیم.

  پدر شهید مدافع حرم با بیان اینکه هر شخصی که ارزش‌های دینی و آرمان‌های نظام را زیر سوال می‌برد، کمتر از وطن فروش است تشریح کرد: تفکرات این آقایان برگرفته از اسلام آمریکایی است لذا به این راحتی می‌توانند ارزش‌های مذهبی و اجتماعی خود را تخریب نمایند.

  جوانی بیان داشت: درک نمی‌کنند که اگر زمانی این نظام مقدس دچار ضربه‌ای شود اولین نفری که آسیب می‌بیند خودشان هستند، کسانی که یک شبه به مناصب می‌رسند و از حقوق‌های نجومی ارتزاق می‌کنند.

  وی با اشاره به قیام مختار اذعان کرد: تاریخ در حال تکرار است، همچنان که مختار در انتهای قیام هشدار داد که اگر در مقابل دشمن مقابله نکنیم، آنها به ما رحم نخواهند کرد و در واقع چنین نیز شد.

  پدر شهید جبهه‌ی مقاومت اسلامی تصریح کرد: البته اصل منظور آقایان مقابله با ولایت است و چون نمی‌توانند به وضوح بیان کنند مستمسک عناوین دیگر می‌شوند، امنیت امروز ما در سایه‌سار ولایت حاصل شده است.

  جوانی گفت: اگر عقل سلیم داشته باشند می‌توانند به این امر برسند که آمریکا صدهاکیلومتر دور تر از مرزهای خود در خلیج فارس برای تامین امنیت کشور خود در حال جنگ است، حال چطور می‌شود که مبارزه‌ی رزمندگان ما در کشورهای همسایه برای تامین امنیت به نظر این جماعت امری غیر معقول است؟

  وی تاکید کرد: رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی و شهدای مدافع حرم جزو نخبه‌های نظامی هستند که به واسطه‌ی بینشی که داشتند زودتر از مردم و مسئولین خطر وجود دشمن را درک کردند و برای مقابله با آن از گران بهاترین عنصر وجودی خود گذشتند.

  پدر شهید مدافع حرم بیان کرد: مسئولین از تاریخ درس عبرت نمی‌گیرند و عده‌ای نیز به فکر برداشتن سهم خود از سفره‌ی انقلاب هستند، در حالی که باید هر کدام از خود بپرسند که اینها چه کاری برای انقلاب و نظام انجام داده‌اند؟

  جوانی در پایان متذکر شد: هر کسی در هر مقامی اگر خط قرمز نظام که ولایت است را نادیده به‌انگارد، ما آن را محکوم کرده و در مقابل آنها می‌ایستیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.