• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » افزایش یارانه‌ ها، تورم را افزایش می‌دهد
  کد خبر : 2033213

  افزایش یارانه‌ ها، تورم را افزایش می‌دهد

  افزایش یارانه‌ ها، تورم را افزایش می‌دهدReviewed by on May 3Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرآنلاین، عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت:«اگر یارانه ها افزایش پیدا کند احتمال اینکه قیمت برق هم واقعی شود، وجود دارد. این در حالی است که باید توجه…

  افزایش یارانه‌ ها، تورم را افزایش می‌دهدReviewed by on May 3Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرآنلاین، عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت:«اگر یارانه ها افزایش پیدا کند احتمال اینکه قیمت برق هم واقعی شود، وجود دارد. این در حالی است که باید توجه کرد قدرت خرید مردم و درآمدشان افزایش پیدا می کند یا خیر.»

  حمیدرضا صالحی، عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران با اشاره به وعده های اقتصادی برخی کاندیداها در خصوص افزایش یارانه‌ها گفت:« در قانون ششم برنامه هدفمندسازی یارانه ها مطرح شده و قسمتی از توزیع یارانه ها هدفمند شده است؛ اگر یارانه ها افزایش پیدا کند، هزینه ها افزایش یافته و نرخ تورم در کشور افزایش پیدا می کند.»

  وی افزود:« از سویی اگر یارانه ها افزایش پیدا کند احتمال اینکه قیمت برق نیز به سمت واقعی سازی پیش برود، وجود دارد. این در حالی است که باید توجه کرد قدرت خرید مردم و درآمدشان افزایش پیدا می کند یا خیر. چارچوب وعده افزایش یارانه کاری عبث و بیهوده است. یارانه باید به اقشار پایین جامعه یا دهک های پایین پرداخت شود تا بتوانند مشکلات خود را حل کنند.»

  صالحی ادامه داد:« هم اکنون از هر ۳ نفر ایرانی تنها یک نفر در توسعه کشور و اقتصاد نقش دارد و این به هیچ وجه خبری خوبی برای کشور نیست.»

  عضو هیات نمایندگان اتاق تهران عنوان کرد:«باید از کاندیداها پرسید که اگر یارانه ها افزایش پیدا کند، قیمت برق و حامل های انرژی به سمت واقعی سازی می رود؟ این در حالی است که دولت باید تلاش کند قدرت خرید مردم را افزایش دهد و به همین ترتیب قیمت‌ها را واقعی کند.»

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.