• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , ورزشی » جزئیات جدید از سوءاستفاده رونالدو از یک دختر در یک مهمانی
  کد خبر : 2033145

  جزئیات جدید از سوءاستفاده رونالدو از یک دختر در یک مهمانی

    رو کردن مدارک تازه از پرونده رسوایی رونالدو مجله آلمانی دِراشپیگل همچنان در پی رو کردن مدرک درباره رسوایی کریس رونالدو است. مجله آلمانی دراشپیگل در شماره تازه خود مدارک تازه‌ای در مورد پرونده خشونت کریستیانو رونالدو علیه یک دختر در هتلی در لاس وگاس در ژوئن سال ۲۰۰۹ منتشر کرده است. دو هفته…

  ۴۹

   

  رو کردن مدارک تازه از پرونده رسوایی رونالدو

  مجله آلمانی دِراشپیگل همچنان در پی رو کردن مدرک درباره رسوایی کریس رونالدو است.

  مجله آلمانی دراشپیگل در شماره تازه خود مدارک تازه‌ای در مورد پرونده خشونت کریستیانو رونالدو علیه یک دختر در هتلی در لاس وگاس در ژوئن سال ۲۰۰۹ منتشر کرده است. دو هفته پیش اولین اتهامات به کریس در مورد اعمال خشونت علیه این دختر در سال ۲۰۰۹ منتشر شده بود که ستاره پرتغالی قویاً به تکذیب آن پرداخت.

  داستان از این قرار بود که طبق ادعای دراشپیگل، کریس رونالدو بعد از یک مهمانی در هتلی در لاس وگاس در اوایل ژوئن سال ۲۰۰۹، دختری را مورد سوءاستفاده قرار داده بود و این اتفاق تقریباً در زمانی رخ داد که او به رئال‌مادرید پیوسته بود. کریستیانو رونالدو در آن زمان با پرداخت ۳۷۵هزار دلار دهان دختر را بسته و از او خواسته بود تا این موضوع مسکوت بماند.

  در این میان شرکت Gestifute که نماینده کریستیانو رونالدوست این صحبت‌ها را تکذیب کرد ولی دراشپیگل در گزارش تازه خود یادآوری کرده که مدارکی دارد که بیانگر توافق کریس رونالدو با دختر قربانی این پرونده «سوزان. ک» است.

  این مدرک توسط «فوتبال لیکس» منتشر شده و حکایت از آن دارد که در این ماجرا کریستیانو رونالدو نیز با اسم رمز «Topher» ظاهر شده. این نامه درحقیقت نوعی توافق محرمانه بود که به امضا طرفین رسیده و مجله آلمانی در گزارش خود نوشته که کریستیانو رونالدو خود شخصاً زیر آن را امضا کرده و هیچ دلیلی وجود ندارد که بتوان به صحت این نامه و این مدرک شک کرد.

  دراشپیگل در گزارش خود ادامه داده که طبق این نامه توافق شده که این دختر برای همیشه در مورد اتفاقاتی که بامداد ۱۳ ژوئن ۲۰۰۹ در هتل مجللی در لاس وگاس رخ داده، سکوت کند. این توافقنامه ۷ ماه بعد از اتفاق و در روز ۱۲ ژانویه ۲۰۱۰ به امضا رسیده.

  منبع: خبرورزشی
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.