• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » نیمه راهیم و به عقب برنمی گردیم
  کد خبر : 2033067

  نیمه راهیم و به عقب برنمی گردیم

  نیمه راهیم و به عقب برنمی گردیمReviewed by on May 2Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از کمیته رسانه ستاد مرکزی دکتر حسن روحانی در اصفهان، فرهاد رحیمی در مراسم افتتاحیه ستاد ورزشکاران حامی دکتر حسن روحانی در اصفهان خاطر نشان کرد:در سال ۹۲ حماسه ای خلق کردیم و اکنون در نیمه آن راه…

  نیمه راهیم و به عقب برنمی گردیمReviewed by on May 2Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از کمیته رسانه ستاد مرکزی دکتر حسن روحانی در اصفهان، فرهاد رحیمی در مراسم افتتاحیه ستاد ورزشکاران حامی دکتر حسن روحانی در اصفهان خاطر نشان کرد:در سال ۹۲ حماسه ای خلق کردیم و اکنون در نیمه آن راه قرار داریم. به عقب باز نمی گردیم و همان حماسه را در ۲۹ اردیبهشت ماه تکرار می کنیم تا شاهد ادامه روند اعتدال و سازندگی در کشور باشیم.

  وی ادامه داد: الزام حضور در انتخابات به وظیفه اجتماعی ما مربوط می شود. باید پای صندوق های رای برویم و اطرافیان خود را برای رای دادن ترغیب کنیم. چراکه تجربه نشان داده عدم حضور مردم در انتخابات نتایج بدی را برای کشور رقم می زند.

  رئیس هیات گلف استان اصفهان با اشاره به انتخابات شورای اسلامی شهر تهران در سال ۸۰ تاکید می کند: در آن سال مردم با انتخابات قهر کردند و نتیجه مشارکت پایین شهروندان تهرانی در انتخابات، روی کار آمدن افرادی بود که احمدی نژاد را به عنوان شهردارتهران انتخاب کردند. فردی که چهار سال بعد مدعی پست ریاست جمهوری شد و در هشت سال حضور در این مسند کشور را به نابودی کشاند.

  رحیمی اضافه کرد: مشارکت زیر۲۰ درصد مردم تهران در انتخابات شورای اسلامی شهر در سال۸۰ نشان داد قهر باصندوق های رای عواقب ناخوشایندی در پی دارد و می تواند منشاء نا امیدی و یاس در اجتماع شود. به همین دلیل نباید از حق شهروندی و مدنی خود برای رای دادن صرف نظر کنیم و باشرکت در انتخابات و برگزیدن آقای روحانی به روند رو به جلویی که در پیش گرفتیم ادامه دهیم.

  وی تاکید کرد: آقای روحانی با پشتوانه رای مردم و به ثمر رساندن برجام سایه جنگ را از سر کشور برداشتند و نتایج خوبی ار برجام را عاید مردم کردند. برای مثال خطوط حمل و نقل هوایی کشور بعد از برجام و عقد قرار داد خرید با ایرباس ترمیم و در حال رفع فرسودگی است.

  رئیس هیات گلف استان اصفهان تاکید کرد: امیدوارم مردم حماسه سال۹۲ را در بیست و نهم اردیبهشت ماه تکرار کنند و با انتخاب مجدد آقای روحانی ، آرامش موجود در کشور را حفظ کنند.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.