• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » داعش در موصل در معرض فروپاشی است
  کد خبر : 2033026

  داعش در موصل در معرض فروپاشی است

  داعش در موصل در معرض فروپاشی استReviewed by on May 2Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از النهرین، فاضل ابورغیف یکی از تحلیلگران امور امنیتی عراق گفت: داعش در موصل به سبب دودستگی و اتهامات داخلی در معرض فروپاشی قرار دارد. وی افزود: داعش در حال اضمحلال است و…

  داعش در موصل در معرض فروپاشی استReviewed by on May 2Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از النهرین، فاضل ابورغیف یکی از تحلیلگران امور امنیتی عراق گفت: داعش در موصل به سبب دودستگی و اتهامات داخلی در معرض فروپاشی قرار دارد.

  وی افزود: داعش در حال اضمحلال است و بسیاری از داعشی ها فرار کرده اند. داعش دیگر توان سیطره بر مراکز قدرت و مقرهای استراتژیک خود را ندارد و این به سبب شدت ضربات وارده از سوی نیروهای امنیتی و حشد شعبی عراق است.

  این تحلیلگر عراقی تاکید کرد: داعش هم اکنون از نبود خطوط امداد رسانی و قطع خطوط ارتباطی و نیز فقدان مراکز سیطره و کمبود فرآورده های سوختی رنج می برد.

  وی اعلام کرد: اتهام زدن و خیانت در میان داعش زیاد شده است و باید ضعیف شدن و فروپاشی این گروه از داخل را نیز باید به آن اضافه کرد.

  این در شرایطی است که منابع وابسته به فرماندهی عملیات نینوا از آزاد سازی قریب الوقوع کرانه راست موصل طی روزهای آینده خبر داده اند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.