• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » تعیین ۱۴هزار میلیارد ریال برای ورزش و اشتغال جوانان در سال ۹۶
  کد خبر : 2032584

  تعیین ۱۴هزار میلیارد ریال برای ورزش و اشتغال جوانان در سال ۹۶

  تعیین ۱۴هزار میلیارد ریال برای ورزش و اشتغال جوانان در سال ۹۶Reviewed by on Apr 30Rating: ‌رضا معصومی راد در گفت وگو با خبرنگار ایسنا ، در حاشیه بازدید از سالن ورزشی در حال ساخت تختی لاهیجان اظهار کرد: این بودجه علاوه بر اعتبارات وزارت ورزش و جوانان در سال ۹۶ است که موجب تحول بزرگی…

  تعیین ۱۴هزار میلیارد ریال برای ورزش و اشتغال جوانان در سال ۹۶Reviewed by on Apr 30Rating:

  ‌رضا معصومی راد در گفت وگو با خبرنگار ایسنا ، در حاشیه بازدید از سالن ورزشی در حال ساخت تختی لاهیجان اظهار کرد: این بودجه علاوه بر اعتبارات وزارت ورزش و جوانان در سال ۹۶ است که موجب تحول بزرگی خواهد شد و اشتغال برای جوانان را بدنبال خواهد داشت .

  رئیس امور فرهنگی، گردشگری و ورزش سازمان برنامه و بودجه کشور افزود: این اعتبارات به خوشه های توسعه فعالیت های وابسته و پیوسته ورزشی برای اشتغال جوانان در حوزه های دیگر بصورت فنی تعیین شده است که جوانان و سمن‌ها اگر قصد کار آفرینی داشته و طرحی ارایه دهند و اقدام به تاسیس شرکت نمایند می توانند از این تسهیلات استفاده نمایند .

  معصومی ادامه داد: این اعتبارت در سال ۹۶ پس از اعتباراتی که از سوی دولت تدبیر و امید برای طرح سلامت در نظر گرفته است، بیشترین اعتبارات محسوب می‌شود‌.

  وی رویکرد دولت و مجلس شورای اسلامی را تقویت اعتبارات وزارت ورزش و جوانان در استان‌ها و شهرستان‌ها و عدم تمرکز و کاهش بودجه‌های ملی و افزودن بر بودجه‌های استانی دانست‌.

  معصومی افزود: هم اعتبار ورزش جوانان و هم سقف بودجه استان ها از رشد چند برابری برخوردار شده است که این رشد بین ۵ / ۲ تا سه برابر افزایش یافته است‌.

  وی در تشریح بازدید خود از طرح درحال ساخت سالن تختی لاهیجان تکمیل طرح‌های ورزشی را از دغدغه‌های سازمان برنامه و بودجه و وزارت ورزش ذکر کرد و گفت: طرح‌های ورزشی زیادی در کشور کلنگ زنی شده‌اند که بسیاری از آنها کارشناسی نبوده است‌.

  معصومی افزود: در مجموع دولت خود را موظف می‌‌داند طرح‌های نیمه تمام ورزشی را حتی اگر هم کارشناسی نشده باشند، تکمیل نماید‌.

  وی یادآورشد: اگر این طرح‌های ورزشی تکمیل شوند، تحول بزرگی را ایجاد می‌کنند و بر سرانه فضای ورزشی می‌افزایند و به توسعه زمین ورزش در روستاها کمک می‌کنند‌.

  وی اظهار کرد: برای اجرای طرح های نیمه تمام اولویت بندی شده و باید طرح‌هایی که بیش از ۶۰درصد پیشرفت فیزیکی دارند، در سال ۹۶ تکمیل شوند‌.

  معصومی پیشرفت فیزیکی سالن تختی لاهیجان را ۵۲ درصد ذکر کرد و یادآورشد: ۱۸میلیارد ریال اعتبار برای این ساختمان در سال ۹۶ اختصاص یافته است تا ساخت آن در سال جاری به اتمام برسد‌.

  ساخت سالن تختی شهرستان لاهیجان در زمینی به مساحت یک هزار و ۴۶۵ مترمربع و با زیر بنای ۲ هزار و ۸۳۷مترمربع از سال ۸۵ آغاز شده که قرار بود با اعتبارات اولیه ۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال ظرف ۱۸ ماه به اتمام برسد.

  ‌انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.