• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » یارانه خانواده محروم بافتی مشمول تیغ بی عدالتی شد/ وقتی انصراف از یارانه توفیق اجباری می شود
  کد خبر : 2032461

  یارانه خانواده محروم بافتی مشمول تیغ بی عدالتی شد/ وقتی انصراف از یارانه توفیق اجباری می شود

  یارانه خانواده محروم بافتی مشمول تیغ بی عدالتی شد/ وقتی انصراف از یارانه توفیق اجباری می شودReviewed by on Apr 30Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اقطاع ، احمد فرزند یک خانواده سه نفره در یکی از روستاهای شهرستان بافت با مادر و خواهرش زندگی…

  یارانه خانواده محروم بافتی مشمول تیغ بی عدالتی شد/ وقتی انصراف از یارانه توفیق اجباری می شودReviewed by on Apr 30Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اقطاع ، احمد فرزند یک خانواده سه نفره در یکی از روستاهای شهرستان بافت با مادر و خواهرش زندگی می کند و یک سال قبل پدرش را از دست داد، نمی تواند حرف بزند یا درست راه برود  دستهایش هم قادر به انجام کاری نیستند می گویند معلول است.

  خانواده احمد حقوق چند میلیونی نمی گیرند و در یک خانه محقر زندگی می کنند منبع درامدی ندارند اما از دوسال قبل یارانه که حق قانونی آنها بوده قطع شده است و تاکنون تلاش و پیگیری  برای دریافت ان بی اثر بوده است.

  دختر خانواده در گفتگو با اقطاع،  اظهار داشت: دو سال قبل که ثبت نام یارانه اینترنتی انجام می شد از طریق دفتر پیشخوان دولت(پست بانک) ثبت نام انجام دادیم اما پس از ان فقط یارانه پدرم پرداخت می شد و با وجود پیگیریهای متعدد  یارانه سایر اعضا خانواده وصل نشد و یک سال قبل که پدرم فوت شد تمام مراحل اداری را در بافت و کرمان طی کردیم اما یارانه ما سه نفر نیز همچنان قطع است.

   

  وی ادامه داد: الان تنها منبع درامد ما ۵۰ هزار تومان بهزیستی که به حساب برادر که معلول است واریز می کند و مبلغی هم کمیته امداد پرداخت می کند  اما نمی دانم روی چه حسابی یارانه ما را قطع کرده اند.

  احمد وقتی متوجه شد ما به خانه انها آمده ایم او نبوده ، روستا را گشت و ما را پیدا کرد  نفس نفس زنان با اشاره گفت ازمن عکس بگیرید.

   

  احمد نمی توانست حرف بزند اما در نگاهش پیدا بود که اگر توان کار داشتم خرج خانواده ام را در  بیاورم محتاج این بی عدالتی برخی مسئولین نبودم.

  شرفی پور، مدیر اداره پلیس+۱۰  بافت در گفتگو با  اقطاع، در خصوص قطع یارانه این خانواده، اظهار داشت: اینها را دولت به عنوان انصراف از یارانه می شناسد. که تعدادی به فرمانداری و استانداری مدارک تحویل داده اند و باید یارانه انها از تهران وصل می شد که حدود ۹۰ درصد آنها همچنان یارانه شان قطع می باشد.

  وی ادامه داد: از دست ما کاری بر نمی آید به مرکز آمار استاندای کرمان مراجعه کنند شاید بتوانند برای آنها کاری انجام دهند شاید هم نتوانند.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.