• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , فرهنگی و هنری » نفرات برگزیده جشنواره انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایران مشخص شد
  کد خبر : 2032326

  نفرات برگزیده جشنواره انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایران مشخص شد

    به گزارش ایران ویج، مراسم اختتامیه نخستین جشنوراه مطبوعات و خبرگزاری‌های کانون انجمن‌های صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایران صبح امروز یکشنبه برگزار شد. این جشنواره که در فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شد معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیران خبرگزار‌ی‌ها و مدیران مسئول جراید کشور، اساتید روزنامه‌نگاری و تعداد کثیری از اهالی مطبوعات و خبرگزاری‌ها…

  ۱۹

   

  به گزارش ایران ویج، مراسم اختتامیه نخستین جشنوراه مطبوعات و خبرگزاری‌های کانون انجمن‌های صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایران صبح امروز یکشنبه برگزار شد.

  این جشنواره که در فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شد معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیران خبرگزار‌ی‌ها و مدیران مسئول جراید کشور، اساتید روزنامه‌نگاری و تعداد کثیری از اهالی مطبوعات و خبرگزاری‌ها برگزار شد.

  در این جشنواره نفرات برتر بدین شرح اعلام شد:

  در بخش گزارش خبری، حاجیه جعفرزاده از روزنامه خبر جنوب و شروین طاهری از روزنامه وطن امروز شایسته تقدیر و در بخش مصاحبه جابر سعادی صدر از خبرگزاری تسنیم، و همچنین در بخش یادداشت و سرمقاله مجید فروغی از ماهنامه وقایع ـ خبرگزاری شفقنا، از دیگر نفرات  بودند که شایسته تقدیر اعلام شدند.

  در بخش گزارش خبری احمد فیض‌آبادی از روزنامه قدس، در بخش گزارش زهره ترابی از همشهری جوان، در بخش مصاحبه عباس یعقوبی و محمد قربانی از خبرگزاری تسنیم و در بخش یادداشت و سرمقاله پژمان نظرزاده از روزنامه اصفهان زیبا و ماهنامه برای فردا نفرات رتبه اول این جشنواره هستند.

  در بخش خبر، عبدالله رحمانی از خبرگزاری ایرنا، در بخش گزارش خبری،محسن جندقی از روزنامه وطن امروز ـ بانک مردم  در بخش گزارش زهرا حسینی خبرگزاری مهر، در بخش مصاحبه بهناز عابدی از روزنامه اصفهان زیبا، در بخش یادداشت و سرمقاله سحر حیدری نصیر از خبرگزاری آریا، در بخش تیتر سیدعلیرضا شریفی از رهیاب‌نیوز، نفرات دوم این جشنواره بودند.

  در بخش خبر محمد فرتوت عنایت از خبرگزاری ایسنا، در بخش گزارش خبری سیدقیاس‌الدین ملک حسینی از روزنامه خبر جنوب، در بخش گزارش حمید حاجی‌پور از روزنامه ایران، در بخش مصاحبه مریم عاقلی از خبرگزاری فارس،  در بخش یادداشت و سرمقاله  دنیا حیدری بیدواز از روزنامه جوان، در بخش تیتر پارسا بهمنی از روزنامه خبر جنوب، در بخش مقاله مالک شیخی زازرانی از روزنامه وطن امروز نفرات رتبه سوم این جشنواره بودند.

  منبع: فارس
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.