• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید » شناسایی محل اختفای تروریست های حادثه میرجاوه
  کد خبر : 2032274

  شناسایی محل اختفای تروریست های حادثه میرجاوه

    به گزارش ایران ویج، استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه شناسایی محل اختفای تروریست های حادثه میرجاوه به سرانجام رسیده است گفت: برای نجات سرباز ربوده شده توسط تروریست ها در میرجاوه از ظرفیت های بومی و محلی استان و سران طوائف پاکستان استفاده می کنیم. علی اوسط هاشمی  با بیان اینکه مواضع…

  ۶

   

  به گزارش ایران ویج، استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه شناسایی محل اختفای تروریست های حادثه میرجاوه به سرانجام رسیده است گفت: برای نجات سرباز ربوده شده توسط تروریست ها در میرجاوه از ظرفیت های بومی و محلی استان و سران طوائف پاکستان استفاده می کنیم.

  علی اوسط هاشمی  با بیان اینکه مواضع بزرگان و معتمدان طوایف علیه جریانات سوء و گروهک های معاند بر کسی پوشیده نیست، تاکید کرد: دوام  ناامنی و نابه سامانی در مرزها در این شرایط برای جمهوری اسلامی ایران قابل تحمل نخواهد بود بنابراین تمرکزمقامات پاکستانی به مرزهای مشترک باید مورد توجه دولتمردان و مقامات پاکستان قرار بگیرد .
  هاشمی در ادامه تاکید کرد :از طرف دیگر قطعا عوامل نفوذی جمهوری اسلامی ایران در آن سوی مرزها  توانایی نفوذ به درون گروهک ها را دارند که برای آن ها تهدید جدی خواهد بود.
  آنها می دانند بعضا چهره های از جنس خودشان وجود دارند که می توانند آتش در درون آن ها بیندازند.
   این مقام مسئول افزود: تلاش عوامل امنیتی، عملیاتی واطلاعاتی با کمک راه بلدهای بومی در راستای شناسایی و ردیابی محل اختفا  در دست اقدام بوده و بخشی نیز به سرانجام رسیده و درحال پیگیری است.
  استاندارسیستان وبلوچستان  تاکید کرد: نکته مهم استفاده از ظرفیت اقوام برای ارتباط با سران طوایف آن سوی مرز و کمک گرفتن از آنها برای نجات سرباز ربوده شده  است که این موضوع در حال پیگیری است.
  وی در عین حال  تصریح کرد: خود گروهک ها می دانند که اقتدار جمهوری اسلامی آن گونه است که بتواند مستقلا از عهده سرکوب شان  برآید.
  علی اوسط هاشمی درباره ورود به  پاکستان برای تعقیب و سرکوب گروهک های تروریستی گفت: ورود به خاک پاکستان برای سرکوب و دستگیری و سرکوب گروهک های تروریستی اگر لازم باشد قطعا با هماهنگی با دولت پاکستان انجام خواهد کرد.
  جمهوری اسلامی ایران ارتباط خود را با کشور پاکستان تحت الشعاع تحرک اشرار قرار نخواهد داد.
  اما انتظارجدی ازدولتمردان پاکستان است که اگر مواضع شان  بر حسن همجواری وحفظ امنیت مرزها است ،باید از مرزهای جمهوری اسلامی ایران در مقابل تحرکات تروریست ها صیانت کنند.
  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.