• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » برجام چیزی برای افتخار ندارد/ سر سائیدن در در دامن آمریکا افتخار نیست که بعضی از آقایان به آن می بالند
  کد خبر : 2032256

  برجام چیزی برای افتخار ندارد/ سر سائیدن در در دامن آمریکا افتخار نیست که بعضی از آقایان به آن می بالند

  برجام چیزی برای افتخار ندارد/ سر سائیدن در در دامن آمریکا افتخار نیست که بعضی از آقایان به آن می بالندReviewed by Iranvij-2 on Apr 30Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اروم نیوز،علی باقری  با حضور در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه به تشریح…

  برجام چیزی برای افتخار ندارد/ سر سائیدن در در دامن آمریکا افتخار نیست که بعضی از آقایان به آن می بالندReviewed by Iranvij-2 on Apr 30Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اروم نیوز،علی باقری  با حضور در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه به تشریح دیپلماسی خنده با دیپلماسی انقلابی پرداخت و گفت: طبق توافقات انجام شده در برجام تمام موادی که در صنعت هسته ای دخیل بود باید تدریجی به خارج ارسال می شد نه یکباره که آقایان ارسال کردند.

  وی تصریح کرد: توافقات برجام نقض تمام چارچوب های موکدانه رهبری بود چرا که بعد از توافقات علاوه بر اینکه تحریم ها لغو نشد بلکه تهدیدی جدی برای امنیت ملی ما شد.
  باقری با اشاره به شعارهایی که توسط یک عده داده می شود افزود: یک عده با شعار دادن هزینه مضاعفی را ایجاد می کنند اگر به عمق این مسایل نگاه کنیم خواهید دید که مضمون این شعارها قطع رابطه دین با حکومت است.
  عضو سابق مذاکره کننده هسته ای ایران ادامه داد: مضمون این شعارها که قطع رابطه دین با حکومت بود سبب افزایش رای آقایان در سال ۹۲ شد.
  وی همچنین به صنایع نظامی ایران اشاره کرد و گفت: ایران جایگاه برجسته ای در صنایع نظامی بالاخص صنعت موشکی دارد از همین رو امروزه آمریکا و جهان غرب به این صنعت چشم طمع دوخته است.
  علی باقری با اشاره به روحیه انقلابی افزود: باید سعی کنیم روحیه انقلابی را در کشور ترویج کنیم چرا که هرچقدر این روحیه در جامعه تضعیف شود پایبندی به نظام و انقلاب کمرنگ تر می شود.
  وی ادامه داد: روحیه انقلابی در جامعه موجود باشد سبب پیشرفت و توسعه در کشور می شود این روحیه بین رزمندگان هشت سال دفاع مقدس سبب شد ایرانی که در دوران جنگ محتاج سیم خاردار بود با توانمندی موشکی از این جبهه خارج شد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.