• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید » دیدار فرهنگیان با رهبر انقلاب/اخبار خوب درباره مطالبات معلمان
  کد خبر : 2031962

  دیدار فرهنگیان با رهبر انقلاب/اخبار خوب درباره مطالبات معلمان

    قائم مقام وزیر در ستاد بزرگداشت معلم با اشاره به دیدار فرهنگیان با رهبر معظم انقلاب در هفته معلم گفت:در طول چند روز آینده درباره مطالبات فرهنگیان اخباری خوبی به سمع و نظر معلمان خواهد رسید. به گزارش ایران ویج، اسفندیار چهاربند در نشست خبری که به مناسبت بزرگداشت مقام معلم برگزار شد، اظهار…

  ۲۳۰

   

  قائم مقام وزیر در ستاد بزرگداشت معلم با اشاره به دیدار فرهنگیان با رهبر معظم انقلاب در هفته معلم گفت:در طول چند روز آینده درباره مطالبات فرهنگیان اخباری خوبی به سمع و نظر معلمان خواهد رسید.

  به گزارش ایران ویج، اسفندیار چهاربند در نشست خبری که به مناسبت بزرگداشت مقام معلم برگزار شد، اظهار کرد: اگر سند تحول بنیادین وزارت آموزش و پرورش را مطالعه کنید وزن معلم در تحقق اهداف نظام تعلیم و تربیت برجسته است و ۳۵ راهکار و سه هدف اصلی در ارتباط با معلمان دارد در حقیقت نظام تعلیم و تربیت، مساوی با معلم است.

  وی افزود: تکریم مقام معلم به این مفهوم است که بتوانیم بین حق و تکلیف توازن برقرار شود. تکریم به این معنا نیست با برگزاری چند جشن مسئله تمام شود. حاکمیت، جامعه، خانواده و رسانه آنچه در قبال معلم به عنوان تکلیف دارند را در طول سال انجام دهند. مفهوم بزرگداشت این است که نهادهای مختلف نسبت به وظیفه و تکلیفی که در قبال معلم دارند عمل کنند.

  قائم مقام وزیر در ستاد بزرگداشت معلم گفت: برنامه‌های هفته معلم را به استان‌ها ابلاغ کرده‌ایم و اختیارات را به استان‌ها داده‌ایم. در هر استانی یک ستاد بزرگداشت مقام معلم ایجاد شده است که تعداد ۱۰۰ هزار مدرسه نیز برنامه‌های منسجمی را برگزار خواهند کرد. هفته معلم با سالروز شهادت استاد مطهری آغاز می‌شود. روز سه‌شنبه ۱۲ اردیبهشت ماه با نام ولایت مداری و سلوک مطهری، روز۱۳  اردیبهشت با عنوان معلم و تکریم اجتماعی، روز۱۴ اردیبهشت با نام معلم و پیشکسوت تعلیم و تربیت، روز ۱۵ اردیبهشت با عنوان معلم توسعه اجتماعی و انسجام ملی، روز ۱۶ اردیبهشت با نام معلم مسئولیت پذیری و هدایت انقلابی، ۱۷ اردیبهشت با عنوان معلم مرجعیت تربیتی و مولد سرمایه اجتماعی و روز ۱۸ اردیبهشت ماه با نام معلم و تکریم سازمانی نامگذاری شده است.

  وی عنوان کرد:تعداد ۷۵۰ هزار معلم بازنشسته در سراسر کشور داریم که گنجینه ارزشمندی هستند که باید از تجربیات آنان استفاده کنیم و قدر آنان را بدانیم.دیدار با مقام معظم رهبری، دیدار با رئیس جمهور، دیدار با رئیس مجلس شورای اسلامی، دیدار با خانواده شهید مطهری و تجدید بیعت با آرمان‌های امام خمینی (ره) در مرقد امام از دیگر برنامه‌های هفته معلم است.

  چهاربند یادآور شد: در طول چند روز آینده درباره مطالبات فرهنگیان اخباری خوبی به سمع و نظر معلمان خواهد رسید.

  منبع: تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.