• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی , مطالب برگزیده سایت » حدود و نوع هزینه‌های ستاد انتخاباتی خود را شفاف‌سازی کنید
  کد خبر : 2031919

  حدود و نوع هزینه‌های ستاد انتخاباتی خود را شفاف‌سازی کنید

    به گزارش ایران ویج، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های کشور طی نامه هایی جداگانه به هر ۶ کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری، عملی شدن بند ۴ سیاست های کلی انتخابات را خواستار شد. در ابتدای این نامه خطاب به کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری آمده است: ضمن عرض سلام و آرزوی حضوری سالم و فعال در عرصه…

  ۲۱۹

   

  به گزارش ایران ویج، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های کشور طی نامه هایی جداگانه به هر ۶ کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری، عملی شدن بند ۴ سیاست های کلی انتخابات را خواستار شد.

  در ابتدای این نامه خطاب به کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری آمده است: ضمن عرض سلام و آرزوی حضوری سالم و فعال در عرصه رقابت های انتخاباتی برای حضرتعالی. همانطور که مستحضر هستید مطالبه‌گری در حوزه شفافیت همواره یکی از دغدغه های پررنگ جنبش دانشجویان انقلابی بوده است و دانشجویان بسیجی استقرار فرهنگ شفافیت آفرینی  در تمامی نهادها و ارگان‌ها و در کلیه سطوح نظام علی الخصوص سطوحی که به صورت مستقیم با مردم در ارتباط هستند را ضامن سعادت کشور و افزایش اعتماد عمومی می‌داند.

  در این بیانیه تصریح شد: به همین جهت و در راستای بند ۴ سیاست های کلی انتخابات که مهرماه سال گذشته توسط رهبر معظم انقلاب ابلاغ گردید از جنابعالی انتظار می‌رود در تعیین حدود و نوع هزینه‌ها و منابع مجاز و غیرمجاز انتخاباتی ستاد خود، شفاف‌سازی منابع مالی و هزینه‌های انتخاباتی جنابتان و همچنین اعلام آن به مراجع ذی‌صلاح جهت نظارت دقیق و برخورد با تخلفات احتمالی اهتمام داشته و گزارش این اقدام را در اسرع وقت به سمع و نظر ملت ایران برسانید. البته جنبش دانشجویی خود را موظف به پیگیری و ارائه گزارش به مردم می‌داند.

  همچنین در این بیانیه خاطر نشان شد: نیک اطلاع دارید که در انتخابات های گذشته نیز شائبه های کمک های مالی از سوی برخی مفسدین و متخلفین اقتصادی که برخی دوره محکومیت خود را طی کرده اند و یا هم اکنون در زندان هستند خاطر ملت را آزرده کرد و باعث افزایش بی اعتمادی عمومی گردید که صدالبته اگر این دست وقایع حقیقت داشته باشد به جز وامدار کردن سیاسیون به متخلفین ثمر دیگری نخواهد داشت و بدا به حال کشوری که سیاسیون آن وامدار متخلفین و مفسدین باشند.

  منبع: فارس
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.