• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار پربازدید » کمک‌هزینه درمان بازنشستگان اعلام شد/سقف بستری ۷میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
  کد خبر : 2031916

  کمک‌هزینه درمان بازنشستگان اعلام شد/سقف بستری ۷میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

    عباس رشیدی ، گفت: کمک هزینه‌هایی که صندوق بازنشستگی کشوری در بحث درمان برای بازنشستگان ارائه می‌کند برای خرید عینک تا رقم ۸۰ هزار تومان پرداخت می‌کند و فعلا هم تصمیمی برای افزایش این رقم ندارد. وی ادامه داد: برای سمعک تا سقف ۲۰۰ هزار تومان و برای عصا تا سقف ۲۰ هزار تومان…

  ۲۱۸

   

  عباس رشیدی ، گفت: کمک هزینه‌هایی که صندوق بازنشستگی کشوری در بحث درمان برای بازنشستگان ارائه می‌کند برای خرید عینک تا رقم ۸۰ هزار تومان پرداخت می‌کند و فعلا هم تصمیمی برای افزایش این رقم ندارد.

  وی ادامه داد: برای سمعک تا سقف ۲۰۰ هزار تومان و برای عصا تا سقف ۲۰ هزار تومان کمک هزینه پرداخت می‌شود.

  رشیدی گفت: در حوزه بیمه تکمیلی بیمه درمان نیز که اول شهریور ماه شرایط آن تصمیم‌گیری و تصویب می‌شود سقف پرداختی برای اعمال جراحی فوق تخصصی ۱۵ میلیون تومان است که البته برای ۲۶ هزار بیمار خاص که از حمایت‌های صندوق برخوردارند علاوه بر این ۱۵ میلیون با مدیریت و هماهنگی، رقم‌های بیشتر نیز پرداخت می‌شود.

  مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری، گفت: برای اعمال بستری عمومی زمانی که فرد بازنشسته در بیمارستان بستری شود تا ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان پرداخت می‌کنیم.

  رشیدی تصریح کرد: برای اعمال جراحی پاراکلینیک تا ۵۵۰ هزار تومان پرداختی خواهیم داشت که البته برخی اعمال جراحی که نیاز به پروتز دارند مانند اعمال جراحی زانو سال گذشته ۷ میلیون تومان کمک هزینه بود که به ۱۵ میلیون تومان افزایش دادیم و طبق بررسی جمیعت آماری خوبی از آن استفاده کردند.

  وی گفت: خدمات آزمایشگاهی تا ۲۸۰ هزار تومان و انتقال بیمار در شرایطی که به هواپیما نیاز دارد تا یک میلیون تومان خواهد بود.

  مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری، افزود: برخی اعمال جراحی سرپایی مانند برداشتن خال یا درمان میخچه تا سقف ۳۰۰ هزار تومان کمک هزینه خواهیم داشت.

  وی ادامه داد: به طور کلی بیمه تکمیلی درمان افزایش اعتباری خوبی داشته و برای سال ۹۶ برنامه‌ریزی‌ها در حال انجام است تا اول شهریور ماه پس از طرح در شورای معاونان و تایید توسط مدیرعامل صندوق، قرارداد بیمه تکمیلی تنظیم شده و برای مناقصه یا شرایط دیگری که پیش بیاید مطرح شود.

  منبع: فارس
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.