• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » عناصر داعش چگونه وارد اروپا می شوند؟
  کد خبر : 2031864

  عناصر داعش چگونه وارد اروپا می شوند؟

  عناصر داعش چگونه وارد اروپا می شوند؟Reviewed by on Apr 29Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از العالم، گارین روز شنبه در این گزارش نوشت: محققان ایتالیایی معتقد هستند که عناصر گروه تروریستی داعش از طریق جا زدن خود در برنامه درمان سربازان ارتش دولتی لیبی…

  عناصر داعش چگونه وارد اروپا می شوند؟Reviewed by on Apr 29Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از العالم، گارین روز شنبه در این گزارش نوشت: محققان ایتالیایی معتقد هستند که عناصر گروه تروریستی داعش از طریق جا زدن خود در برنامه درمان سربازان ارتش دولتی لیبی به خاک اروپا نفوذ می کنند.

  گزارش نهاد اطلاعاتی ایتالیا که روزنامه گاردین از آن اطلاع یافته است، نشان می دهد، نفوذ عناصر مسلح از راه یک شبکه پیچیده صورت گرفته است و این عناصر با تظاهر به زخمی شدن در جریان نبرد در لیبی، به برنامه درمان سربازان ارتش دولتی لیبی نفوذ کرده اند و در بیمارستانهای اروپا بستری شده اند و بعد از بازیافتن سلامت، آزادانه در اروپا و خاورمیانه تردد کرده اند.

  این گزارش با تمرکز روی برنامه درمانی عناصر لیبی زخمی به این نتیجه رسیده است که این برنامه به طرز مشکوکی مدیریت می شود؛ هرچند که زیر نظر دولت لیبی است که جهان آن را به رسمیت شناخته است.

  براساس این گزارش، دولت لیبی هزینه سفر افراد مسلح داعش به اروپا را به صورت غیرعمدی پرداخت کرده است زیرا گمان می کرده است که این عناصر زخمی از سربازان دولتی هستند.

  در این گزارش آمده است که تعداد نامعلومی از داعشی ها با گذرنامه های جعلی به برنامه درمان سربازان دولت لیبی نفوذ کرده و از این طریق خود را به اروپا رسانده اند.

  اکثریت افرادی که در چارچوب برنامه درمانی بوده اند، به بیمارستانهای ترکیه اعزام شده اند.

  براساس این گزارش، داعشی ها با برنامه درمانی یاد شده موفق شده اند که به ترکیه، رومانی، صربستان و بوسنی وارد شوند و بعضی دیگر در فرانسه، آلمان و سوئیس درمان شده اند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.