• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » کاهش منابع ارزی خراسان شمالی در سال ۹۵
  کد خبر : 2031410

  کاهش منابع ارزی خراسان شمالی در سال ۹۵

  کاهش منابع ارزی خراسان شمالی در سال ۹۵Reviewed by on Apr 27Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر اترک،مجیدپورعیسی،رییس سازمان مدیریت برنامه ریزی وبودجه خراسان شمالی در اولین سمینار بین المللی تخصصی  فرصت های تجاری و سرمایه گذاری بازار عراق یکی از نقص های بزرگ در استان…

  کاهش منابع ارزی خراسان شمالی در سال ۹۵Reviewed by on Apr 27Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر اترک،مجیدپورعیسی،رییس سازمان مدیریت برنامه ریزی وبودجه خراسان شمالی در اولین سمینار بین المللی تخصصی  فرصت های تجاری و سرمایه گذاری بازار عراق یکی از نقص های بزرگ در استان در حوزه تجارت را موضوع بازاریابی اعلام کرد .

  وی افزود: اگر این فرصت در بخش کشاورزی ،صنعتی،گردشگری در اختیار فعالین بخش خصوصی قرار گیرد ارزش افزوده در بخش اقتصادی بسیار قابل توجه خواهد شد.

  پورعیسی بابیان اینکه سال ۹۵ نتوانستیم به اندازه عملکرد سال ۹۴ منابع ارزی در استان داشته باشیم ،گفت: در این راستا باید آسیب شناسی شود و امسال باید به هر نحو کاری در این حوزه انجام دهیم تا جبران مافات شود وبه گونه ای کار شود تا فرصت ها شناسایی شود.

  وی متذکر شد: شرکت هایی که در بخش خصوصی و نهادهای غیر دولتی در حوزه فرصت های تجاری و سرمایه گذاری گام بردارند مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

  وی اظهار کرد: دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی استان ، از مصوباتی که در استان به تصویب برسد، حمایت می کند.

  رییس سازمان مدیریت برنامه ریزی و بودجه استان از فعالین اقتصادی و بخش خصوصی خواست، کار خود را تنوع دهند تا اگر ریسک در کاری وجود داشت در جایی دیگر جبران شود.

  وی حاصل برگزاری این سمینار را هدف گذاری برای شناسایی بازار عراق ،محصولات خاص،ارزش افزوده منابع ارزی عنوان کرد.

  رییس اتاق بازرگانی خراسان شمالی نیزدر این سمینار گفت: این سمینار در راستای بهره مندی از توانمندی های بیشتر هر دو کشور به صورت تخصصی به منظور مبادلات تجاری و اقتصادی در حال بر گزاری است.

  محمد صمدی همچنین هدف از برگزاری این سمینار را آشنایی تجار و بازرگانان و صادرکنندگان استان با فرصتهای تجاری بازار عراق، معرفی ظرفیت‌های اقتصادی – تجاری دو کشور و گسترش مناسبات در حوزه‌های مختلف اعم از تجارت، صنعت و خدمات، شناخت و رفع مشکلات ، توسعه همکاری‌های اقتصادی دو کشور و تقویت و توسعه زیرساخت‌ها و مناسبات اقتصادی برشمرد.

  وی به حدود ۱۰۰ کارخانه کوچک،متوسط و بزرگ در استان اشاره کرد  که از مزیت های زیادی برای سرمایه گذاری بر خوردار هستند.

  وی ۳۱۰ کیلومتر مرز مشترک استان با کشور ترکمنستان را از جمله مزیت های خوب و فرصت مناسب در بحث  تولیدات صنایع دستی و…عنوان کرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.