• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی , مطالب برگزیده سایت » لیست ۱+۲۱ پانزده اردیبهشت نهایی می‌شود/ ارائه ۲ لیست توسط اصلاح‌طلبان
  کد خبر : 2031198

  لیست ۱+۲۱ پانزده اردیبهشت نهایی می‌شود/ ارائه ۲ لیست توسط اصلاح‌طلبان

    عضو شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب گفت: با توجه به نشانه‌هایی که تا امروز داریم، احتمالاً فهرست جدا از شورای عالی سیاست‌گذاری ارائه می‌کنیم. احمد شریف دبیرکل حزب همبستگى دانش‌آموختگان و عضو شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب ، درباره آخرین وضعیت ائتلاف ۱+۲۱ اصلاح‌طلبان برای شورای شهر، گفت: فرم‌هایی برای اعلام آمادگی حضور در لیست ۱+۲۱…

  ۱۳

   

  عضو شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب گفت: با توجه به نشانه‌هایی که تا امروز داریم، احتمالاً فهرست جدا از شورای عالی سیاست‌گذاری ارائه می‌کنیم.

  احمد شریف دبیرکل حزب همبستگى دانش‌آموختگان و عضو شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب ، درباره آخرین وضعیت ائتلاف ۱+۲۱ اصلاح‌طلبان برای شورای شهر، گفت: فرم‌هایی برای اعلام آمادگی حضور در لیست ۱+۲۱ آماده شده و بر مبنای این فرم‌ها در حال ارزیابی اشخاص هستیم و تا قبل از نیمه دوم اردیبهشت لیست نهایی و عرضه می‌شود.

  شریف با بیان اینکه “ما از روز اول اعلام کردیم نام این لیست ۱+۲۱ است”، اظهار داشت: یک همایش داخلی قبل از سال جدید برگزار کردیم و دومین همایش هم در روزهای آینده از طرف شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب برگزار می‌شود و ممکن است برخی افراد حائز شرایط حضور در ائتلاف در این همایش معرفی شوند.

  دبیرکل حزب همبستگى دانش‌آموختگان درباره تعداد اعضای خواستار حضور در ائتلاف ۱+۲۱ گفت: ما جامعه آماری را محدود کردیم و از افرادی که تخصص‌های مفید و مرتبط با امور شهری دارند دعوت کردیم. تاکنون نزدیک ۲۷۰ نفر از متخصصین و مدیران جوان فرم پر کردند و در روزهای آینده تعداد دیگری اضافه می‌شوند.

  وی در پاسخ به این پرسش که “آیا لیست ۱+۲۱ جدا از لیست شورای عالی سیاست‌گذاری است؟” گفت: با توجه به نشانه‌هایی که تا امروز داریم، احتمالاً فهرست جدا خواهیم داد، هرچند ممکن است اشتراکاتی داشته باشیم، اما طبعاً لیست ما یکی نخواهد بود.

  به گزارش تسنیم، برخی احزاب اصلاح‌طلب به‌تازگی جبهه‌ای تحت عنوان «شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب» را تشکیل دادند. این احزاب برای انتخابات ائتلافی تحت عنوان ۱+۲۱ تشکیل داده‌اند.

  این جبهه که شامل حدود ۱۷ حزب و گروه سیاسی است در انتقاد به سازوکار شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان به‌ریاست محمدرضا عارف فعالیت می‌کند.

  منبع: تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.