• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , فرهنگی و هنری » نتیجه آزمایش‌ها در پرونده «عارف لرستانی» آماده شد
  کد خبر : 2030992

  نتیجه آزمایش‌ها در پرونده «عارف لرستانی» آماده شد

    احمد شجاعی گفت: با توجه به آماده شدن نتیجه آزمایش‌ها به دلیل اینکه پرونده دارای اهمیت است، باید کارشناسان در این خصوص نظر دهند. وی افزود: در یکی دو روز آینده کارشناسان باید نظرشان را بر اساس نتیجه آزمایش‌ها اعلام کنند و شاید حتی نیاز به تست مجدد باشد. بر اساس این گزارش، احمد…

  ۱۸۴

   

  احمد شجاعی گفت: با توجه به آماده شدن نتیجه آزمایش‌ها به دلیل اینکه پرونده دارای اهمیت است، باید کارشناسان در این خصوص نظر دهند.

  وی افزود: در یکی دو روز آینده کارشناسان باید نظرشان را بر اساس نتیجه آزمایش‌ها اعلام کنند و شاید حتی نیاز به تست مجدد باشد.

  بر اساس این گزارش، احمد شجاعی دوم اردیبهشت ماه در جمع خبرنگاران درباره بررسی علت فوت عارف لرستانی بازیگر تلویزیون در پزشکی قانونی گفت: نتیجه آزمایش‌ها در خصوص علت فوت عارف لرستانی هنوز مشخص نشده است.

  پیش‌تر مسعود قادی پاشا با بیان اینکه آزمایش‌های تخصصی بر روی جسد عارف لرستانی انجام شده است، گفته بود: نمونه‌های آزمایشگاهی تخصصی در این رابطه اخذ شده و علت فوت پس از آماده شدن نتایج  به مقامات قضایی اعلام خواهد شد.

  وی یادآور شد: جسد مرحوم عارف لرستانی شنبه ۲۶ فروردین ماه جهت بررسی های تخصصی و تعیین علت فوت با دستورمقام قضایی به مرکز تشخیصی وآزمایشگاهی استان تهران واقع در کهریزک ارجاع شده است

  منبع: ایسنا
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.