• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اقتصادی » دولت از همان دست که داد از همان دست گرفت/افزایش یارانه اقشار نیازمند خرج افتتاح حساب سهام عدالت شد
  کد خبر : 2030863

  دولت از همان دست که داد از همان دست گرفت/افزایش یارانه اقشار نیازمند خرج افتتاح حساب سهام عدالت شد

  دولت از همان دست که داد از همان دست گرفت/افزایش یارانه اقشار نیازمند خرج افتتاح حساب سهام عدالت شدReviewed by Iranvij-2 on Apr 26Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  ندای هیرمند؛ سهام عدالت این روزها نامی آشناست که در سراسر ایران اخبار داغی از آن…

  دولت از همان دست که داد از همان دست گرفت/افزایش یارانه اقشار نیازمند خرج افتتاح حساب سهام عدالت شدReviewed by Iranvij-2 on Apr 26Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  ندای هیرمند؛ سهام عدالت این روزها نامی آشناست که در سراسر ایران اخبار داغی از آن به گوش می رسد، در بسیار از شهرهای ایران مردم در صف ایستاده اند تا بتوانند سهام عدالت خود را به مراحل پایانی برسانند و منتظر سود واریزی آن باشند.

  با اعلام دولت جهت واریز سود سهام عدالت بسیاری از مردم جهت باز گردن حساب های بانکی شبای به بانکها مراجعه می کنند، زیرا تنها با این نوع حساب ، سود سهام عدالت به شما تعلق خواهد گرفت.

  اما در شهرستان مرزی هیرمند و یا به طور کل در استان سیستان و بولچستان بسیاری از افراد توان باز کردن حساب های شبای در بانکها را ندارند، هر یک از افراد که بخواهد این نوع حساب را بازگشایی کند دست کم ۵۰ هزار تومان باید به بانک مربوطه پرداخت کند تا این حساب برای وی فعال گردد.

  حال در شهرستان مرزی همچون هیرمند که بیشتر مردم آن روستا نشین و دست کم نیمی از آن ها تحت پوشش نهاد کمیته امداد امام خمینی ر(ره) هستند چگونه می توانند ۵۰ هزارتومان جهت بازکردن حساب شبای پرداخت کنند و در انتظار یک مبلغ ۹۰ هزار تومانی بمانند؟

  پیشتر نیز در منطقه سیستان برخی از کافی نت ها برای تمدید سهام عدالت که در سایت رایگان انجام می شد از مردم مرزنشین مبلغ های سنگینی دریافت کرده بودند که بسیاری از روستانشینان از این مسئله نارضایتی خود را اعلام کرده اند.

  به طور کل با یک حساب سر انگشتی می توان گفت که هر یک از روستا نشینان که بخواهد جهت تمدید سهام عدالت به مرکز شهرستان سفر کند و یا جهت بازگشایی حساب شبای دوباره به شهر دوست محمد رجوع کند مبلغی بیش از ۹۰ هزار تومان را خرج کرده است .

  گرچه این روزها اخباری از دولت به گوش می رسد که یارانه برخی از افراد نیازمند را افزایش داده است اما با افتتاح حساب های شبای با مبلغ ۵۰ هزار تومان بیشتر از مبلغ افزایشی یارانه ها را از مردم نیازمند گرفته است تا دولت در این بین هیچگونه ضرر مالی را به خود ندیده باشد.

  با این تفاسیر می توان گفت که دولت از همان دسی که می دهد از همان دست نیز گرفته است و هیچ کمکی به افرادی که نیازمند به سود سهام عدالت هستند نکرده است و تنها یک باری سنگین بر دوش آنان نهاده است.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.