• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , فرهنگی و هنری » اعتراض هواداران به نحوه معرفی فیلم‌های جشنواره جهانی فیلم فجر
  کد خبر : 2030777

  اعتراض هواداران به نحوه معرفی فیلم‌های جشنواره جهانی فیلم فجر

    به گزارش ایران ویج: روز پنجم جشنواره جهانی فیلم فجر برای اعضای باشگاه هواداران جشنواره، روزی پر رونق بود اما هواداران به کیفیت برخی از فیلم‌های نمایش داده شده انتقاد‌هایی داشتند. در این رابطه برخی هواداران به نحوه معرفی آثار موجود در برنامه جشنواره اعتراض داشته و افزودند، فیلم‌هایی در جشنواره حضور دارند که ما هیچگونه…

  ۱۳۹

   

  به گزارش ایران ویج: روز پنجم جشنواره جهانی فیلم فجر برای اعضای باشگاه هواداران جشنواره، روزی پر رونق بود اما هواداران به کیفیت برخی از فیلم‌های نمایش داده شده انتقاد‌هایی داشتند.
  در این رابطه برخی هواداران به نحوه معرفی آثار موجود در برنامه جشنواره اعتراض داشته و افزودند، فیلم‌هایی در جشنواره حضور دارند که ما هیچگونه اطلاعی از مشخصات آنها نداریم. به این منظور به صورت تصادفی برخی از فیلم ها را به تماشا نشسته‌ایم.
  یکی از هواداران به این موضوع اشاره داشت که در سایر سینماهای مربوط به جشنواره، برنامه نمایش فیلم‌ها در دسترس هواداران قرار نگرفته است. در صورتی که خدمت‌های ارائه شده برای هواداران برای هر سه سینما باید یکسان باشد.
  برخی هواداران به مشخص نبودن شرایط سانس فوق العاده یک فیلم پرطرفدار اشاره کرده و افزودند: ما نمی‌دانیم که هواداران برخلاف سانس اصلی نمایش این فیلم، می‌توانند به تماشای این فیلم بنشینند. این اتفاق‌هاست که باعث سردرگمی هواداران می‌شود.
  هواداری دیگر به این معترض بود که چرا مانند جشنواره فیلم فجر، فیلم منتخب مردمی انتخاب نمی‌شود. البته شاید دلیل این ماجرا وجود فیلم‌های منتخب جشنواره فیلم فجر در این جشنواره است که عملا این نظرسنجی را بی‌ثمر می‌کند.
  در آخر هواداری به این مسئله اشاره داشت که علاوه بر نظم و هماهنگی جشنواره جهانی فیلم فجر که در سطح قابل قبولی است، رفتار مسئولین کاخ جشنواره با اعضای باشگاه هوادارن نیز محترمانه است. اما سایت جشنواره از نظر فنی همچنان نیاز به رسیدگی بیشتر دارد تا به استانداردها نزدیک شود.
  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.