• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی , مطالب برگزیده سایت » در کمیسیون برجام بر لزوم اجرای کامل و مؤثر توافق هسته‌ای ایران تأکید شد
  کد خبر : 2030706

  در کمیسیون برجام بر لزوم اجرای کامل و مؤثر توافق هسته‌ای ایران تأکید شد

    به گزارش ایران ویج،‌ نشست کمیسیون مشترک برجام روز ۲۵ آوریل ۲۰۱۷ (پنجم اردیبهشت ۱۳۹۶) در وین برگزار شد. به گزارش فارس، پس از اجرای برجام تاکنون پنج نشست کمیسیون مشترک برجام در شهر وین و یک دور هم (پنجمین دور) در شهر نیویورک برگزار شد. در این نشست، «هلگا اشمیت» از جانب معاون…

  ۱۱۹

   

  به گزارش ایران ویج،‌ نشست کمیسیون مشترک برجام روز ۲۵ آوریل ۲۰۱۷ (پنجم اردیبهشت ۱۳۹۶) در وین برگزار شد.

  به گزارش فارس، پس از اجرای برجام تاکنون پنج نشست کمیسیون مشترک برجام در شهر وین و یک دور هم (پنجمین دور) در شهر نیویورک برگزار شد.

  در این نشست، «هلگا اشمیت» از جانب معاون «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ریاست این نشست را برعهده داشت.

  بعد از پایان این نشست، بیانیه‌ای را صادر کردند که در آن نوشته شده بود: «این نشست فرصتی را برای پرداختن به اجرای برجام با تمرکز بر تعهدات هسته‌ای و تعهدات مربوط به تحریم‌ها فراهم آورد».

  این بیانیه ادامه می‌دهد: «کمیسیون مشترک (برجام) به طور خاص از پیشرفت‌های مهمی که در خصوص پروژه به روز رسانی اراک حاصل شده است و شرکت‌های چین و ایران اولین قرارداد خدمات مشاوره را روز یکشنبه ۲۳ آوریل در وین به امضا درآوردند، استقبال کرد».

  این بیانیه در خصوص نشست اعلام کرد: «شرکت‌کنندگان در خصوص اهمیت اجرای پیوست ۳ برجام در خصوص همکاری هسته‌ای غیرنظامی بحث کردند و در این خصوص از سمینار اخیر سطح عالی ایران و اتحادیه اروپا درباره همکاری بین‌المللی هسته‌ای استقبال کردند».

  در پایان این بیانیه آمده است: «تمامی حضار بر تداوم پایبندی خود به تعهداتشان در قبال برجام و همچنین بر لزوم تضمین اجرای کامل و مؤثر (برجام) تأکید کردند».

  منبع: فارس
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.