• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » یونیسف: نیم میلیون کودک یمنی در معرض خطر مرگ قرار دارند
  کد خبر : 2030560

  یونیسف: نیم میلیون کودک یمنی در معرض خطر مرگ قرار دارند

  یونیسف: نیم میلیون کودک یمنی در معرض خطر مرگ قرار دارندReviewed by on Apr 25Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از النشره،  یونیسف اعلام کرد که نیم میلیون کودک یمنی در خطر مرگ قرار دارند و نیاز به کمک های فوری غذایی و درمانی دارند. این کودکان از سوء…

  یونیسف: نیم میلیون کودک یمنی در معرض خطر مرگ قرار دارندReviewed by on Apr 25Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از النشره،  یونیسف اعلام کرد که نیم میلیون کودک یمنی در خطر مرگ قرار دارند و نیاز به کمک های فوری غذایی و درمانی دارند. این کودکان از سوء تغذیه شدید رنج می برند.

  صندوق کودکان سازمان ملل بیان کرد که تداوم خشونت ها در یمن یکی از بدترین بحرانهای قحطی در دنیا را رقم زده است به گونه ای که ۷ میلیون نفر در یمن نمی دانند که وعده غذایی بعدی آنها از کجا می رسد.

  یونیسف اعلام کرد که نزدیک به ۲.۲ میلیون کودک یمنی در معرض سوء تغذیه قرار دارند که نیم میلیون نفر از آنها در مرحله سوء تغذیه شدید قرار دارند. بسیاری از کودکان در نتیجه بیماری های که قابل پیشگیری هستند می میرند و اگر طرفهای درگیر و جامعه بین المللی اقدامی به عمل نیاورند یمن در معرض قحطی قرار خواهد گرفت و بسیاری از کودکان بین مرگ و زندگی قرار دارند و ما در مسابقه با زمان قرار داریم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.