• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » عراقچی: حرکت‌های اخیر آمریکا خلاف برجام و روح و متن آن/ رایزنی‌ها درباره خرید ۹۵۰ تن کیک زرد ادامه دارد
  کد خبر : 2030546

  عراقچی: حرکت‌های اخیر آمریکا خلاف برجام و روح و متن آن/ رایزنی‌ها درباره خرید ۹۵۰ تن کیک زرد ادامه دارد

  عراقچی: حرکت‌های اخیر آمریکا خلاف برجام و روح و متن آن/ رایزنی‌ها درباره خرید ۹۵۰ تن کیک زرد ادامه داردReviewed by on Apr 25Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، سیدعباس عراقچی معاون امور حقوقی و بین‌المللی وزارت امور خارجه و رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام امروز (سه‌شنبه)…

  عراقچی: حرکت‌های اخیر آمریکا خلاف برجام و روح و متن آن/ رایزنی‌ها درباره خرید ۹۵۰ تن کیک زرد ادامه داردReviewed by on Apr 25Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، سیدعباس عراقچی معاون امور حقوقی و بین‌المللی وزارت امور خارجه و رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام امروز (سه‌شنبه) در وین در اظهاراتی پیش از هفتمین نشست کمیسیون مشترک برجام با بیان اینکه تمامی موارد بدعهدی، تعلل و مقابله‌جویی آمریکا را در این نشست مطرح خواهیم کرد، افزود: حرکت‌هایی که شاهد هستیم به اعتقاد ما بر خلاف مسیر برجام است.

  وی ادامه داد: همین که سیاست بازنگری، ارزیابی و مرور برجام را اعلام کردند، صحبت‌هایی که توسط رئیس جمهور و بقیه مقامات رسمی آمریکا صورت می‌گیرد، این فضای عدم اطمینان و سرگردانی که برای دنیا ایجاد کردند، اینها خلاف برجام و متن و روح برجام است.

  رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام در خصوص مخالفت انگلیس با درخواست خرید ۹۵۰ تن کیک زرد توسط ایران از قزاقستان نیز با بیان اینکه مذاکرات در این زمینه هنوز به سرانجام نرسیده و هنوز جریان دارد، عنوان کرد: رایزنی‌ها در این خصوص ادامه دارد.

  به گزارش ایران ویج به نقل از فارس، وی با بیان اینکه سؤالاتی وجود دارد که آیا این میزان کیک زرد نیاز فعلی ایران هست یا خیر، تصریح کرد: مسلما دسترسی به میزان کیک زرد بیشتر نیازهای سال‌های آینده ما خواهد بود. در حال کار روی آن هستیم.

  عراقچی اضافه کرد: رایزنی‌ها در این زمینه ادامه دارد، برخی‌ها از کشورها موافق هستند و برخی‌ها مخالفند.

  هفتمین نشست کمیسیون مشترک برجام بعدازظهر امروز (سه‌شنبه) با حضور هیأت‌های ایران و گروه ۱+۵ (آمریکا، انگلیس، فرانسه، روسیه، چین و آلمان) و نماینده اتحادیه اروپا در هتل پله کوبورگ شهر وین آغاز شد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.