• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » رشد اقتصادی از دستاوردهای برجام بود/فروش نفت بدون برجام ممکن نبود
  کد خبر : 2030544

  رشد اقتصادی از دستاوردهای برجام بود/فروش نفت بدون برجام ممکن نبود

  رشد اقتصادی از دستاوردهای برجام بود/فروش نفت بدون برجام ممکن نبودReviewed by on Apr 25Rating: یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی به ثمر نشستن برجام را در رشد اقتصادی کشور موثر دانست و گفت که بهبود روابط بین الملل زمینه را برای سرمایه‌گذاری خارجی فراهم کرده است. سیده فاطمه حسینی در گفت و گو…

  رشد اقتصادی از دستاوردهای برجام بود/فروش نفت بدون برجام ممکن نبودReviewed by on Apr 25Rating:

  یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی به ثمر نشستن برجام را در رشد اقتصادی کشور موثر دانست و گفت که بهبود روابط بین الملل زمینه را برای سرمایه‌گذاری خارجی فراهم کرده است.

  سیده فاطمه حسینی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به تاثیر برجام بر رشد اقتصادی کشور گفت: بدون شک اهتمام رئیس جمهور و مجموعه دولت در خصوص به ثمر رساندن برجام تاثیرات بسیار مثبتی در رشد اقتصادی کشور داشت و بالارفتن میزان فروش نفت به جز در سایه برجام و اقتدار مدیران نفتی کشور در عرصه بین المللی امکان پذیر نبود.

  وی افزود: همه به یاد دارند که قبل از برجام میزان فروش نفت ما به چه حدی رسیده بود و امکان وصول همان درآمدها به موقع هم وجود نداشت واین که ما توانستیم سهم خود را از بازار نفت به جایگاه معقول برسانیم از نتایج مهم دیپلماسی هسته ای و بعد از آن دیپلماسی نفتی دولت بود.

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در خصوص برنامه‌های دولت در زمینه اشتغال نیز گفت:گام اول که دولت به صورت جدی برداشته است بهبود روابط درسطح بین الملل و خط بطلان کشیدن بر پروژه ایران هراسی در دنیا و نشان دادن روحیه صلح و تفاهم ملت بزرگ ایران به همه جهانیان بود که به درستی نیز اتفاق افتاد و زمینه را برای سرمایه‌گذاری خارجی فراهم کرد .

  حسینی ادامه داد: در گام دوم بعد از ثبات و رشد اقتصادی حاصله و عبور از بحران های مختلف، زمان به ثمر رساندن اهداف نهایی و ایجاد اشتغال در کشور است زیرا بر پایه زمینه های ایجاد شده می توان به این مهم دست یافت.

  وی اضافه کرد: نیاز امروز کشور وعده های تقسیم قطره ای ثروت نیست بلکه برداشتن گام های محکم برای اصلاح ساختار اقتصادی و برنامه ریزی هدفمند برای خلق ثروت ملی و مدیریت زاینده آن است تا از این طریق با محرومیت زدایی توسعه پایدار اقتصادی محقق گردد.

  این نماینده اصلاح طلب مجلس خاطرنشان کرد: مردم ما دیگر تحمل فضای یارانه ای که به نابودی اقتصاد مملکت بیانجامد را ندارند بلکه از دولت آینده رشد متوازن و حفظ ثبات به دست آمده را می‌خواهند، ثباتی که در این دولت به درستی اتفاق افتاد و از آن در جهت ایجاد زمینه حمایت از اقتصاد دانش‌بنیان و خلاق و رشد کارآفرینی استفاده شد.

  حسینی در پایان توجه دولت به شرکت‌های دانش‌بنیان را قابل تقدیر دانست و گفت: کلید حل مشکلات اشتغال کشور در سایه توجه به کارآفرینی است و برنامه‌هایی که دولت در این زمینه دارد اگر در دولت بعد نیز دنبال شود شاهد کاهش بیش از پیش نرخ بیکاری خواهیم بود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.