• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » ۷۰ درصد غرب موصل در کنترل نیروهای عراقی
  کد خبر : 2030158

  ۷۰ درصد غرب موصل در کنترل نیروهای عراقی

  ۷۰ درصد غرب موصل در کنترل نیروهای عراقیReviewed by on Apr 24Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از شبکه السومریه، فرماندهی عملیات مشترک اعلام کرد که از نظر نظامی نیروهای عراقی کرانه راست موصل را در تسلط خود دارند. فرماندهی عملیات مشترک عراق از طرح های نظامی ویژه برای…

  ۷۰ درصد غرب موصل در کنترل نیروهای عراقیReviewed by on Apr 24Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از شبکه السومریه، فرماندهی عملیات مشترک اعلام کرد که از نظر نظامی نیروهای عراقی کرانه راست موصل را در تسلط خود دارند.

  فرماندهی عملیات مشترک عراق از طرح های نظامی ویژه برای آزاد سازی تلعفر خبر داد.

  یحیی رسول سخنگوی فرماندهی عملیات مشترک عراق اعلام کرد: نیروهای عراقی بر ۷۰ درصد از کرانه راست موصل مسلط شده اند. نیروهای ما در همه محورهای عملیات نینوا می آییم در حال پیشروی به سوی اهداف از پیش تعیین شده  هستند. نیروهای عراق بر بیش از ۳۰ درصد از مساحت محله موصل قدیمه در شهر موصل مسلط شده اند و هم اکنون در منطقه الفاروق در اطراف مسجد النوری هستند.

  رسول تاکید کرد: نیروهای مشترک بر ۷۰ درصد مسلط شده اند و فقط ۳۰ درصد باقیمانده است و از نظر نظامی نمی توانیم بگوییم که همه کرانه راست موصل تحت کنترل نیروهای ما قرار گرفته است زیرا از همه طرف تحت محاصره قرار دارد. نیروهای ما ضربات مهلکی داشته اند.

  درباره تلعفر نیز در غرب موصل گفت: نیروها همانطور که همه می دانند آنرا به طور کامل محاصره کرده اند و همه راههای امداد رسانی داعش قطع شده است و طرح های نظامی برای آزاد سازی آن آماده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.