• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی , مطالب برگزیده سایت » میرزاده: دیگر دانشگاه آزاد نمی‌روم و استعفاء هم نمی‌دهم
  کد خبر : 2030049

  میرزاده حکم عزلش را جلو انداخت

  میرزاده: دیگر دانشگاه آزاد نمی‌روم و استعفاء هم نمی‌دهم

    میرزاده روز گذشته در جلسه فوق‌‌العاده هیئت‌امنای دانشگاه آزاد در اعتراض به تصمیم اعضای این هیئت اعلام می‌کند که “دیگر دانشگاه آزاد نمی‌روم و استعفاء هم نمی‌دهم.” به گزارش ایران ویج، جلسه فوق‌العاده هیئت‌امنای دانشگاه آزاد عصر روز گذشته به ریاست علی‌اکبر ولایتی رئیس هیئت‌امنا و هیئت موسس دانشگاه آزاد برگزار شد که در…

  ۱۹۵

   

  میرزاده روز گذشته در جلسه فوق‌‌العاده هیئت‌امنای دانشگاه آزاد در اعتراض به تصمیم اعضای این هیئت اعلام می‌کند که “دیگر دانشگاه آزاد نمی‌روم و استعفاء هم نمی‌دهم.”

  به گزارش ایران ویج، جلسه فوق‌العاده هیئت‌امنای دانشگاه آزاد عصر روز گذشته به ریاست علی‌اکبر ولایتی رئیس هیئت‌امنا و هیئت موسس دانشگاه آزاد برگزار شد که در این جلسه بنا به تصمیم اکثریت اعضاء مقرر شد حمید میرزاده طی یک هفته از ریاست دانشگاه استعفا دهد و در غیر این صورت او خود بخود برکنار خواهد شد.

  بنا بر اخبار کسب شده، حمید میرزاده در پایان این جلسه حمید میرزاده خطاب به اعضای هیئت‌امنای دانشگاه آزاد اعلام کرده که دیگر به دانشگاه آزاد نخواهد رفت و استعفا نیز نخواهد داد که با توجه به این اقدام میرزاده وی خود به خود از ریاست دانشگاه آزاد عزل و علی‌محمد نوریان سرپرست موقت دانشگاه آزاد خواهد شد.

  علی‌اکبر ولایتی رئیس هیئت موسس و هیئت‌امنای دانشگاه آزاد نیز بر همین مبنا حکم سرپرستی علی‌محمد نوریان را صادر کرد

  طبق پیگیر‌ها حمید میرزاده از صبح امروز تاکنون به دفتر ریاست دانشگاه آزاد در سازمان مرکزی مراجعه نکرده است.

  با توجه به اینکه میرزاده ریاست دانشگاه آزاد را بدون استعفا رها کرده، علی‌محمد نوریان تا ساعاتی دیگر در دفتر مدیریت دانشگاه آزاد حضور پیدا خواهد کرد.

  به گزارش ایران ویج، جلسه فوق‌العاده هیئت‌امنای دانشگاه آزاد روز گذشته به درخواست چهار نفر از اعضای هیئت‌امنا و مطابق تبصره یک ماده ۱۱ اساسنامه این دانشگاه به ریاست علی‌اکبر ولایتی تشکیل شد.

  براساس ماده ۱۱ اساسنامه دانشگاه آزاد، هیئت‌امناء حداقل هر دو ماه یک بار به دعوت رئیس هیئت تشکیل جلسه می‌دهد. جلسات با حضور اکثریت کل اعضاء رسمیت می‌یابد و تصمیمات با اکثریت آراء اعضای حاضر در جلسه معتبر خواهد بود.

  همچنین تبصره یک این ماده می‌گوید: در صورت لزوم به پیشنهاد رئیس دانشگاه یا نمایندگان وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا ۳ نفر از اعضاء، جلسه فوق‌العاده هیئت امناء تشکیل می‌گردد.

  علی‌محمد نوریان نیز اسفندماه سال ۱۳۹۳ با نظر اعضای هیئت موسس دانشگاه آزاد به عنوان دبیرکل این هیئت انتخاب شد.

  منبع: تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.