• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » نماینده مجلس: انتخابات را با یارانه‌ها به مزایده نگذارید/ دوران سوپرمن بودن گذشت
  کد خبر : 2030009

  نماینده مجلس: انتخابات را با یارانه‌ها به مزایده نگذارید/ دوران سوپرمن بودن گذشت

  نماینده مجلس: انتخابات را با یارانه‌ها به مزایده نگذارید/ دوران سوپرمن بودن گذشتReviewed by on Apr 24Rating: رییس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی می‌گوید نباید به شعور مردم توهین کرد، این که یارانه‌ها را وسیله قرار دهیم و به نوعی انتخابات را به مزایده بگذاریم، کار غلطی است.  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا،…

  نماینده مجلس: انتخابات را با یارانه‌ها به مزایده نگذارید/ دوران سوپرمن بودن گذشتReviewed by on Apr 24Rating:

  رییس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی می‌گوید نباید به شعور مردم توهین کرد، این که یارانه‌ها را وسیله قرار دهیم و به نوعی انتخابات را به مزایده بگذاریم، کار غلطی است.  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، کاظم جلالی گقت: نظام انتخاباتی را نباید به سمت رقابت اشخاص پیش ببریم بلکه رقابت ها باید به سمت رقابت در برنامه ها باشد.  این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که صحنه سیاسی انتخابات باید با نشاط باشد، اضافه کرد: بهترین حالت در صحنه انتخابات این است که کاندیداها برنامه های خود را اعلام کنند. جلالی اظهار داشت: دوران سوپرمن بودن گذشت؛ دورانی که افراد خودشان را طوری معرفی کنند که یک شبه می توانند مشکلات را حل کنند، گذشته است. نامزدها باید کار تیمی کنند؛ باید با کار تیمی مشکلات را حل کرد و دارای برنامه بود. 
  وی تاکید کرد: واقعیت های اقتصاد امروز کشور را باید کاملا دریافت و بر اساس آن صحبت کرد، کاندیداها باید بتوانند حرف های خود را منتقل کنند تا مردم ارزیابی درستی داشته باشند. این نماینده مجلس اظهار داشت: انتخابات باید با نشاط برگزار شود. توهین و تخریب نشود. زیرا توهین و تخریب در انتخابات جواب نمی دهد. 

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.