• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اقتصادی , مطالب برگزیده سایت » چرا تحویل بوئینگ ترکیش‌ به ایران‌ایر منتفی شد؟/پرورش: مشکل مالی درکار نیست
  کد خبر : 2029826

  چرا تحویل بوئینگ ترکیش‌ به ایران‌ایر منتفی شد؟/پرورش: مشکل مالی درکار نیست

    مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با تکذیب بحث ناتوانی مالی ایران ایر در موضوع ورود اولین بوئینگ ۷۷۷ نو به کشور گفت:بوئینگ، پیشنهاد تحویل بوئینگ ۷۷۷ ترکیش ایر را به ما داد، اما پس از بررسی های فنی و اقتصادی دیگر این هواپیما موجود نبود. فرهاد پرورش  درباره مباحث مطرح شده در خصوص بوئینگ…

  ۱۳۸

   

  مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با تکذیب بحث ناتوانی مالی ایران ایر در موضوع ورود اولین بوئینگ ۷۷۷ نو به کشور گفت:بوئینگ، پیشنهاد تحویل بوئینگ ۷۷۷ ترکیش ایر را به ما داد، اما پس از بررسی های فنی و اقتصادی دیگر این هواپیما موجود نبود.

  فرهاد پرورش  درباره مباحث مطرح شده در خصوص بوئینگ ۷۷۷ اظهار کرد:‌ بر اساس قراردادی که با کمپانی بوئینگ داریم اولین فروند فروردین سال ۹۷۷ به هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران تحویل خواهد شد.

  وی ادامه داد: با این حال هواپیماسازی بوئینگ به ایران ایر پیشنهاد داد  یک فروند هواپیمای بوئینگ از سری ۷۷۷ که جزو سفارشات هماست موجود است و می تواند زودتر از موعد مقرر آنرا تحویل دهد.

  وی تصریح کرد: در این راستا نیز کارشناسان ایران ایر بررسی های فنی و اقتصادی را با هدف این که آیا هواپیما مطابق نیازهاست، انجام دادند.

  مدیرعامل ایران ایر با یادآوری این که این بررسی ها انجام شد، بیان کرد: این در حالی است که دیگر هواپیمای مذکور موجود نیست.

  پرورش با رد ادعاهای مطرح شده در خصوص ناتوانی مالی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و تاثیر آن در عدم ورود اولین بوئینگ نو به ناوگان هوایی کشور، تاکید کرد: هم بانک مرکزی و بانک های واسط به خوبی برای خرید هواپیما با ایران ایر همکاری کرده اند و بنده بارها از آنها بابت این مسئله قدردانی کرده ام.

  وی گفت: در بازار حمل ونقل هوایی این قبیل مسائل وجود دارد و در حال حاضر هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ موجود نیست که بخواهیم انرا تحویل بگیریم و بحث ناتوانی مالی را در این ماجرا تکذیب می کنم.

  مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: خوشبختانه ایران ایر مشکلی در خصوص منابع مالی خرید هواپیما ندارد.

  منبع: تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.