• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید » قاچاقچیان لوازم آرایشی در کرمانشاه بیش از یک میلیارد ریال جریمه شدند
  کد خبر : 2029601

  قاچاقچیان لوازم آرایشی در کرمانشاه بیش از یک میلیارد ریال جریمه شدند

    مدیر کل تعزیرات حکومتی کرمانشاه گفت: قاچاقچیان لوازم آرایشی بهداشتی در استان کرمانشاه یک میلیارد و ۸۳۴ میلیون و ۸۵۸ هزار ریال جریمه شدند. داریوش جودکی  با بیان اینکه قاچاقچیان لوازم بهداشتی آرایشی در استان بیش از یک میلیارد ریال جریمه شدند، اظهار داشت: تعزیرات حکومتی این قاچاقچیان را به اتهام مباشرت و حمل…

  ۹۰

   

  مدیر کل تعزیرات حکومتی کرمانشاه گفت: قاچاقچیان لوازم آرایشی بهداشتی در استان کرمانشاه یک میلیارد و ۸۳۴ میلیون و ۸۵۸ هزار ریال جریمه شدند.

  داریوش جودکی  با بیان اینکه قاچاقچیان لوازم بهداشتی آرایشی در استان بیش از یک میلیارد ریال جریمه شدند، اظهار داشت: تعزیرات حکومتی این قاچاقچیان را به اتهام مباشرت و حمل مقدار قابل توجهی لوازم آرایشی و بهداشتی ، انواع ادکلن ، لوازم آرایشی، البسه زنانه و دخترانه و شامپو خارجی علاوه بر ضبط  کالا به پرداخت جزای نقدی به مبلغ یک میلیارد و ۸۳۴  میلیون و ۸۵۸  هزار ریال ریال محکوم کرد.

  مدیرکل تعزیرات حکومتی کرمانشاهبا اشاره به دستگیری دو قاچاقچی به اتهام حمل ۷۵۰ کیلوگرم لیموی خارجی، اظهار داشت: این دو علاوه بر ضبط کالا در مجموع به پرداخت ۳۷۶ میلیون ریال جریمه محکوم شدند.

  جودکی از کشف ۸۴ تخته پتوی خارجی خبر داد و گفت: دو قاچاقچی به اتهام مباشرت و حمل تعداد  ۸۴ تخته پتو خارجی قاچاق، علاوه بر ضبط کالا به پرداخت مبلغ  ۷۴ میلیون و ۱۸۰ هزار ریال جریمه محکوم شدند.

  جودکی با اشاره به جریمه ۱۱۵ میلیونی دو قاچاقچی اسباب بازی، بیان کرد: این دو متهم به اتهام مباشرت و حمل تعداد ۳۲۲ عددانواع اسباب بازی، ۵۰ جفت کفش ورزشی، ۱۰۰جفت دستکش و تعداد ۶ حباب لامپ خارجی قاچاق به مبلغ  ۱۱۵ میلیون و ۸۵۵ هزار ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

  وی همچنین از کشف و ضبط ۱۰۰ کیلوگرم ذغال قاچاق در کرمانشاه خبر داد و افزود: یک قاچاقچی ذغال به اتهام مباشرت و حمل ۱۰۰ کیلوگرم ذغال قاچاق، به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

  جودکی از آموزش مدیریت رستورانهای سطح شهر و بین‌شهری در استان خبر داد و اظهار کرد: با پیشنهاد معاون اداره کل میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری و تایید اعضای جلسه ساماندهی رستورانها در کرمانشاه جلسه آموزشی مدیران رستورانهای سطح شهر و بین‌شهری با محوریت اداره میراث فرهنگی و با همکاری و تعامل مرکز بهداشت ( اعزام مدرس ) برگزار خواهد شد.

  منبع: تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.