• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , ورزشی » برگزاری دوره‌های آموزشی وداوری براساس نیازسنجی استان‌ها است
  کد خبر : 2029182

  برگزاری دوره‌های آموزشی وداوری براساس نیازسنجی استان‌ها است

  برگزاری دوره‌های آموزشی وداوری براساس نیازسنجی استان‌ها استReviewed by Iranvij-2 on Apr 22Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، رضا زارعی ظهر شنبه در مجمع سالیانه هیئت کوهنوردی استان زنجان، افزود: ۱۸ مرحله اردو برای نوجوانان و جوانان با اعتباری بالغ بر ۷۸۰ میلیون تومان انجام شده است. رئیس فدراسیون کوهنوردی گفت:…

  برگزاری دوره‌های آموزشی وداوری براساس نیازسنجی استان‌ها استReviewed by Iranvij-2 on Apr 22Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، رضا زارعی ظهر شنبه در مجمع سالیانه هیئت کوهنوردی استان زنجان، افزود: ۱۸ مرحله اردو برای نوجوانان و جوانان با اعتباری بالغ بر ۷۸۰ میلیون تومان انجام شده است.

  رئیس فدراسیون کوهنوردی گفت: برگزاری دوره‌های آموزشی وداوری براساس نیازسنجی استان‌ها برگزار خواهد شدوساخت و نصب دیواره تخصصی باتوجه به دارا بودن سالن‌های اختصاصی ونیازسنجی انجام می شود.

  زراعی اظهار کرد: استان زنجان درورزش کوهنوردی عملکرد خوبی داردو باید الگویی  برای سایر استانها باشد.

  رئیس فدراسیون کوهنوردی گفت: در استان زنجان پیشکسوتان رشته ورزشی کوهنوردی زیر ساختهای خوبی را ایجاد کند و خوشبختانه محقق شدن این امر زنجان همواره جزو ۵ استان در این رشته در کشور بوده است.

  زارعی تاکید کرد: باید برای ارتقای این رشته ورزشی آموزش ها از سطح نونهالان شروع شود.

  وی افزود: از نظر کیفی استان زنجان در این رشته ورزشی عالی است و باید تمرکز به سمت کیفی باشد نه کمی و در این میان باید آموزش های لازم در این رشته به جد توجه شود.

  رئیس فدراسیون کوهنوردی استان زنجان تصریح کرد:باید دوره های آموزشی باید نیاز سنجی شود و در این میان زنجان پتانسیل لازم را داردو باید سنجیده شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.