• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » نگرانی استکبار از تشکیل حزب‌الله لندن و واشنگتن/ کاهش توان نظامی و اقتدار علمی نقشه دشمن است
  کد خبر : 2029118

  نگرانی استکبار از تشکیل حزب‌الله لندن و واشنگتن/ کاهش توان نظامی و اقتدار علمی نقشه دشمن است

  نگرانی استکبار از تشکیل حزب‌الله لندن و واشنگتن/ کاهش توان نظامی و اقتدار علمی نقشه دشمن استReviewed by Iranvij-2 on Apr 22Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مباحث؛ جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران صبح امروز  در چهارمین گردهمایی اساتید بسیجی حوزه  علمیه اصفهان پیرامون تشریح وضعیت فضای…

  نگرانی استکبار از تشکیل حزب‌الله لندن و واشنگتن/ کاهش توان نظامی و اقتدار علمی نقشه دشمن استReviewed by Iranvij-2 on Apr 22Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مباحث؛ جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران صبح امروز  در چهارمین گردهمایی اساتید بسیجی حوزه  علمیه اصفهان پیرامون تشریح وضعیت فضای سیاسی  و انتخاباتی اظهار کرد: شرایط سیاسی منطقه و ایران با توجه به توطئه دشمنان و جبهه استکبار پیچیده شده است که هوشیاری و بصیرت نخبگان جامعه از جمله روحانیت در این زمینه ضروری است.

  حجت‌الاسلام عبدالله حاجی صادقی بابیان اینکه روحانیت شیعه  همواره در طول تاریخ خطر شناس و تهدید شناس بوده و این موضوع توطئه‌های همیشگی دشمن را خنثی کرده است، گفت:  کارشناسان غربی بر این نظر معتقد بوده که انقلاب اسلامی مرگ تدریجی استکبار را رقم‌زده است.

  * اجرای پروژه‌های علمی چون پروژه دلتا و اصلاح حوزه‌های علمیه از سوی دشمن

  وی تصریح کرد: کارشناسان غرب پس از سه دهه مبارزه با انقلاب اسلامی بر این باور رسیده‌اند که  عملیات سخت، مقابله مستقیم، جبهه‌گیری صریح مقابل انقلاب اسلامی نتیجه عکس می‌دهد، براین اساس جمع‌بندی آن‌ها این است که تنها راه توقف، تحریف و حذف انقلاب اسلامی تعامل با انقلاب اسلامی است.

  جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران عنوان کرد: غرب یگانه برخورد با انقلاب اسلامی را بر اساس ۴ دلیل  به تعبیر خود تعامل  و به تعبیر ما نفوذ می‌داند، اجرای پروژه‌های علمی چون پروژه دلتا و تغییر اذهان و اصلاح حوزه‌های علمیه  نخستین دلیل آن است.

  *تغییر محاسبات مسئولان و تغییر ذائقه فرهنگی مردم نقشه دشمن

  حجت‌الاسلام حاجی صادقی اذعان کرد: دلیل دیگر استفاده غرب از تعامل، تجربه این حربه مقابل انقلاب اسلامی است که در برهه‌های مختلف با بحث  نفوذ  و تعامل دشمن به نتایج مثمرثمر رسیده‌اند که آخرین مورد آن بر طبق گزارش دشمن برجام بوده است.

  وی روی کار آمدن  و سرمایه‌گذاری برای تربیت مسئولان که خود گرایش و تمایل به سمت غرب در داخل کشور نیز را از دیگر دلایل پیروزی نقشه تعامل دشمن دانست و خاطرنشان کرد: دشمن برای رسیدن به اهداف خود اقداماتی کرده  که تأکید بر تغییر ذائقه فرهنگی مردم  و حرکت مردم ایران از سوی مسائل  معنوی به سمت  مادی از آن جمله است.

  جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران تأکید کرد: دشمن بر این باور است که مردمی که به سمت مسائل مادی و اشرافی گری سوق پیدا کنند دیگر در جبهه انقلاب اسلامی برای مبارزه با استکبار نخواهند ایستاد.

  وی ادامه داد: تغییر محاسبات و تحلیل نخبگان و مسئولین  به سمت اینکه دیگر گفتمان مقاومت در عصر جدید جوابگو نبوده و تنها راه نجات همسویی با سیاست جهانی است و دو قطبی کردن و القای تقابل‌های دروغین بین دو دسته مردم از دیگر اقدامات دشمن است.

  حجت‌الاسلام حاجی صادقی افزود: مشکل انقلاب اسلامی از نظر  دشمن این است  که رهبری بعد از امام راحل از جنس امام بود، بنابراین باید کاری کرد  که رهبر سوم از جنس امام راحل و گفتمان امام نباشد.

  وی با اشاره به اینکه دشمن به این نتیجه رسیده که می‌توان با فشار اموری را به رهبری تحمیل و خطوط قرمز نظام را تغییر داد، گفت: کاهش اقتدار ملی و توان نظامی، اقتدار علمی و اقتصادی  اقتدار فرهنگی نظام جمهوری اسلامی ایران، نسخه آمریکاییان برای کشور ما است.

  * تبدیل فرصت انتخابات به تهدیدی علیه انقلاب نقشه کوتاه مدت دشمن

  جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران ابراز کرد: تلاش برای منزوی کردن نیروهای انقلاب، کمک و حمایت مادی و معنوی از جریانات میانه‌رو و منفعل، ترویج دین‌داری منهای روحیه انقلابی و جهادی، تبدیل فرصت انتخابات به تهدیدی علیه انقلاب برای تعامل و نفوذ از دیگر نقشه‌های طراحی شده از سوی دشمن است.

  *دشمن نگران تشکیل حزب‌الله لندن و واشنگتن است

  وی با بیان این که دشمن دیگر نگران تشکیل حزب‌الله سوریه  و عراق نیست بلکه نگرانی بزرگ‌تری در راستای تشکیل حزب‌الله لندن و واشنگتن دارد، عنوان کرد: وهابی عربستانی، یهود صهیونیست، شیعه لندن نشین و سنی آمریکایی و سکولار داخلی همه در جبهه استکبار جهانی قرار داشته و با یکدیگر تفاوتی ندارند.

  حجت‌الاسلام حاجی صادقی اذعان کرد: نسخه رهبری در برابر این اقدامات دشمن این است که ما در مقابل دشمن باید ابتکار، تنوع، انگیزه و برنامه هدایت شده داشته باشیم و این مهم جز با تشکیل جبهه محقق نمی‌شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.