• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » فوعه و کفریا نماد مقاومت و ایستادگی سوریه در برابر تروریسم هستند
  کد خبر : 2028923

  فوعه و کفریا نماد مقاومت و ایستادگی سوریه در برابر تروریسم هستند

  فوعه و کفریا نماد مقاومت و ایستادگی سوریه در برابر تروریسم هستندReviewed by on Apr 22Rating: «فهد محمد امین»، نماینده پارلمان سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در دمشق، درباره آنچه هماهنگی اقدامات با دمشق خوانده می‌شود، گفت: هماهنگی چیزی جز برنامه‌ریزی درست برای خروج سوریه از بحران نیست. نماینده پارلمان سوریه درباره تشکیل…

  فوعه و کفریا نماد مقاومت و ایستادگی سوریه در برابر تروریسم هستندReviewed by on Apr 22Rating:

  «فهد محمد امین»، نماینده پارلمان سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در دمشق، درباره آنچه هماهنگی اقدامات با دمشق خوانده می‌شود، گفت: هماهنگی چیزی جز برنامه‌ریزی درست برای خروج سوریه از بحران نیست.

  نماینده پارلمان سوریه درباره تشکیل شوراهای روستاها و عشایر نیز تصریح کرد: روستائیان و عشایر سوریه جزیی لاینفک از بافت ملی هستند و برای ورود آنها به میدان مبارزه بیش از آنکه نیاز به تشکیل شوراها باشد، نیازمند ورود آنها به میدان عمل هستیم.

  امین هر اقدامی بدون هماهنگی با دمشق را مردود دانست، چون اجماع ملی درباره آن وجود ندارد، لذا برای دستیابی به پیروزی سراسری بهتر آن است که عشایر سوریه به نیروهای ملی – مردمی ملحق شده و سپس درباره شوراها و نهادهای سازمان‌یافته و هدفمند تصمیم گیری کرد.

  نماینده پارلمان سوریه درباره توافق شهرک‌ها و رسیدگی به وضعیت اهالی کفریا و فوعه تاکید کرد: فوعه و کفریا سمبل و نماد ایستادگی، صبر و وطن دوستی هستند و در این راه تاکنون شهدای بسیاری را تقدیم کشور کرده و صدها نفر از آنها نیز زخمی شده‌اند، بهمین دلیل هرآنچه برای دلجویی از آنها صورت گیرد، در برابر از خودگذشتگی‌های آنان کمترین است.

  وی درباره اسکان موقت اهالی کفریا و فوعه در مرکز جبرین، در حلب و مرکز حسیاء در حمص گفت: بالطبع این مراکز شایسته استقبال و اسکان این افراد از خود گذشته نیست و برای تامین وضعیت آنها نیاز به تلاش‌های بیش از پیش مسئولان است.

  امین تاکید کرد: پارلمان سوریه وضعیت اهالی کفریا و فوعه را بررسی کرده و در صورت وجود هرگونه کوتاهی و قصور عمد با آن به شدت برخورد خواهد شد، چراکه آنها سزاوار چنین تعاملی نیستند.

  نماینده پارلمان سوریه دلیل تشدید اوضاع در عرصه بین المللی را پیروزی‌ها و موفقیت‌های میدانی ارتش سوریه سوریه دانست و تصریح کرد: حمایت برخی کشورها از گروه‌های تروریستی و دشمنی آنها با دمشق بدلیل چشم‌داشت‌های استعماری‌اشان در سوریه بر هیچ کس پوشیده نیست و ریشه در سیاست‌های کلان آنها دارد.

  وی با بیان اینکه شیوخ عرب حاشیه خلیج فارس در راس حامیان تروریسم و تشدید کنندگان بحران در سوریه به شمار می‌آیند، تاکید کرد: هرقدر هم حمایت‌ها ادامه یابد و بحران از سوی این کشورها تشدید شود، باز ارتش سوریه و متحدین دمشق در میدان مبارزه آماده‌اند و پیروزی با آنهاست.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.