• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » افرادی شعار پیروی از مقام معظم رهبری می دهند که در عمل اینگونه نیست
  کد خبر : 2028696

  افرادی شعار پیروی از مقام معظم رهبری می دهند که در عمل اینگونه نیست

  افرادی شعار پیروی از مقام معظم رهبری می دهند که در عمل اینگونه نیستReviewed by Iranvij-2 on Apr 21Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح اردستان، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان اظهار کرد:رهبر اگر الهی باشد یک نعمتی بزرگ بوده…

  افرادی شعار پیروی از مقام معظم رهبری می دهند که در عمل اینگونه نیستReviewed by Iranvij-2 on Apr 21Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح اردستان، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان اظهار کرد:رهبر اگر الهی باشد یک نعمتی بزرگ بوده و رهبر طاغوتی نیز به جای نعمت، نقمت و بلای بزرگ برای جان و مال انسانها خواهد بود.

  حجت الاسلام والمسلمین رضا غفاری پور در جمع مردم روستای قهساره اردستان در امامزاده سید علی گفت: دشمنان از اول انقلاب ایران را نشناخته بودند ولی وقتی به سدی بنام ولایت برخورد کردند تازه متوجه شناخت این انقلاب شدند.

  وی افزود: دشمنان از جمهوری اسلامی یک ذهنیت داشتند که آن هم مثل جمهوری پاکستان خواهد شد با اندکی تغییر و دشمن به خاطر منافعی که متصور بود منتظر تغییر نظام بودند.

  غفاری پور با بیان اینکه امروزه آمریکا در هر کشوری مثل پاکستان، افغانستان هر کاری بخواهد انجام می دهد، تصریح کرد:  کشور جمهوری اسلامی که در قانون اساسی آن در رأسش ولی فقیه قرار دارد  این کار نشدنی خواهد بود.

  مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با بیان اینکه دشمنان نفهمیدند ولی فقیه یعنی چه، تصریح کرد: اواخر جنگ هشت ساله که ایران با دست خالی در برابر دشمن ایستاد تازه متوجه ولی فقیه شدند.

  وی با بیان اینکه حضرت امام خمینی(ره) فرموده اند ولی فقیه شعبه ای ازولایت رسول الله است، تصریح کرد: آنهایی که یاد دارند دیدند که حضرت امام خمینی روبروی قائم مقام خود ایستادند  و برای بعد از خود مشکل را حل کردند.

  غفاری پور با بیان اینکه نشریه الوطن چاپ کویت  می گوید اولین شرط آمریکا برای تحت فشار قرار ندادن جمهوری اسلامی حذف ولی فقیه  از قانون اساسی  این کشور بوده، تصریح کرد: خیلی ها که آمال و آرزویشان غرب بود برای حذف ولایت فقیه چراغ سبز نشان دادند.

  مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با بیان اینکه برجام نوعی بازی است، تصریح کرد: دشمنان حرفشان اینجاست که ما چیزی بنام ولایت فقیه نداشته باشیم.

  وی با بیان اینکه هر کس غلطی در نظام جمهوری اسلامی می کند گردن مقام معظم رهبری می گذارد، تصریح کرد: مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی چقدر مسوولان را خطاب قرارداد دریغ از یک قدم که برای آن بردارند.

  غفاری پور با بیان اینکه در خصوص برجام دشمن به دنبال نفوذ است، تصریح کرد:  مردم باید بدانند افرادی شعار پیروی از مقام معظم رهبری را می دهند ولی در عمل اینگونه نیست.

  مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الزمان(عج) با بیان اینکه اسرائیلی ها به جد دنبال تغییر نظام و حذف ولایت فقیه هستند، تصریح کرد: مردم باید کسی را برای ریاست جمهوری انتخاب کنند که امیدش به بیگانه و آمریکا نبوده  و گره ای از کار این مردم باز کند.

  وی با بیان اینکه اگر امروز اوضاع عراق تغییر می کند و بسیج و هسته های حزب الله در آنجا و در سوریه و یمن بسیج شکل می گیرد به یمن ایران اسلامی و به عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

   

   

  انتهای پیام /

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.