• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی , مطالب برگزیده سایت » وضع معیشتی فرهنگیان و نوسازی مدارس اولویت‌‌های اصلی دولت آینده
  کد خبر : 2028475

  وضع معیشتی فرهنگیان و نوسازی مدارس اولویت‌‌های اصلی دولت آینده

    فرشیدی گفت: یکی از کارهای مهم دولت آینده باید توجه به وضعیت معیشتی فرهنگیان و توجه به زیر ساخت‌های آموزش و پرورش از لحاظ نوسازی مدارس باشد. محمود فرشیدی، مسئول کمیته فرهنگیان جبهه مردمی نیروهای انقلاب ، با اشاره به اولویت‌های دولت دوازدهم ، اظهار داشت: امروز با نگاه به فضای عمومی جامعه می‌توان دریافت…

  ۹۸

   

  فرشیدی گفت: یکی از کارهای مهم دولت آینده باید توجه به وضعیت معیشتی فرهنگیان و توجه به زیر ساخت‌های آموزش و پرورش از لحاظ نوسازی مدارس باشد.

  محمود فرشیدی، مسئول کمیته فرهنگیان جبهه مردمی نیروهای انقلاب ، با اشاره به اولویت‌های دولت دوازدهم ، اظهار داشت: امروز با نگاه به فضای عمومی جامعه می‌توان دریافت که مهمترین اولویت دولت دوازدهم باید حل مشکلات  اقتصادی باشد.

  وی با بیان برخی ویژگی‌های مدیران انقلابی، گفت: امروز نیاز کشور به مدیرانی است که علاوه بر پاکدستی، دارای روحیه‌ای با نشاط و انگیزه‌ بالا برای خدمت به مردم باشند.

  مسئول کمیته فرهنگیان جبهه مردمی نیروهای انقلاب ادامه داد: از طرفی نظام مقدس جمهوری اسلامی مفتخر است که نظامی برآمده از رأی مردم است و باید در پیشبرد اهداف خود از پتانسیل مردم به ویژه جوانان با انگیزه بهره‌مند شود.

  فرشیدی افزود: در دوران ریاست جمهوری شهید رجایی شاهد بودیم که صمیمانه مشکلات جامعه را با مردم در میان می‌گذاشتند و از آنها برای رفع این مشکلات صادقانه طلب کمک می‌کردند اما متاسفانه امروز برخی مسئولین با دادن وعده‌های بی‌ارزش تنها به مردم امید واهی می‌دهند.

  وی یکی از روش‌های ریشه‌ای حل مشکلات اقتصادی را  توجه به فرهنگ‌سازی اقتصادی از  دوران کودکی دانست و گفت: اگر بخواهیم در دراز مدت مسائل اقتصادی را حل و فصل کنیم، باید از دوران کودکی، فرزندانمان را تربیت اقتصادی کنیم و به آنها بیاموزیم، زمانی که وارد بازار کار می‌شوند به جای پشت میز نشینی، به دنبال کارآفرینی و ایجاد اشتغال پایدار باشند، بنابراین یکی از اقدامات اساسی برای حل مشکلات اقتصادی فرهنگ‌سازی از دوران کودکی است.

  مسئول کمیته فرهنگیان جبهه مردمی نیروهای انقلاب با اشاره به پتانسیل ۱۳ میلیونی مدارس برای ساختن آینده کشور، تصریح کرد:  با توجه به اینکه قوی‌ترین بازوی فرهنگی نظام، آموزش و پرورش است اگر مسئولین ذیربط اهتمام جدی به فرهنگ‌سازی در مدارس داشته باشند، نگرانی‌هایی که امروز در مواجهه با برخی مسائل مانند فضای مجازی داریم، مرتفع خواهد شد و جامعه  در مواجهه با اینگونه چالش‌ها واکسینه می‌شود.

  فرشیدی خاطرنشان کرد: بنابراین یکی از کارهای مهم دولت آینده باید توجه به وضعیت معیشتی فرهنگیان و توجه به زیر ساخت‌های آموزش و پرورش از لحاظ نوسازی مدارس و حالت خستگی و فرسودگی درآید.

  وی تاکید کرد: قطعاً حل مشکلات  معیشتی معلمان از دست‌یابی به فناوری هسته‌ای دشوارتر نیست و تنها نیاز به عزم جدی مسئولین و داشتن برنامه مدون و دقیق دارد.

  منبع: تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.