• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , اقتصادی » افزایش یارانه و پرداخت سود سهام عدالت برای جبران کارنامه خالی دولت است
  کد خبر : 2028213

  افزایش یارانه و پرداخت سود سهام عدالت برای جبران کارنامه خالی دولت است

  افزایش یارانه و پرداخت سود سهام عدالت برای جبران کارنامه خالی دولت استReviewed by Aryan♥ on Apr 20Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پیام جغتای، صبح امروز سعید فریمانه علیخانی فعال سیاسی و رسانه ای شهرستان جغتای در گفت و گویی کوتاه با خبرنگار پیام جغتای، به…

  افزایش یارانه و پرداخت سود سهام عدالت برای جبران کارنامه خالی دولت استReviewed by Aryan♥ on Apr 20Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پیام جغتای، صبح امروز سعید فریمانه علیخانی فعال سیاسی و رسانه ای شهرستان جغتای در گفت و گویی کوتاه با خبرنگار پیام جغتای، به تحلیل برخی عملکردهای دولت تدبیر و امید در چند هفته مانده به انتخابات ریاست جمهوری دور دوازدهم پرداخت.

  فریمانه علیخانی اظهار داشت: دولت یازدهم تقریبا تمام فرصت ۴ ساله از عمر خود را صرف برجام کرد و می توان گفت: تمام گوی های شانس خود را در سبد برجام ریخت، اما حاصلی از آن نصیب مردم و نظام نشد.

  وی افزود: فرصت از دست رفته است و حاصلی به دست نیامده است بنابراین بر حسب یک قاعده معقولانه دولت برای پر کردن کارنامه خالی خود در روزهای پایانی عمرش دست به کارهایی می زند تا ضمن ترمیم چهره ناکار آمدی آن نزد افکار عمومی، بتواند به تعداد آرای خود در انتخابات آتی بیفزاید.

  این فعال رسانه ای شهرستان جغتای خاطرنشان کرد: توسعه سیاسی و آگاهی مردم رشد کرده است و یقینا تحت تاثیر گل های دقیقه نودی تیم دولت برای فرار از کم کاری های ۴ ساله قرار نخواهند گرفت.

  درآمد دولت از هدفمندی یارانه های بیش از اینهاست

  فریمانه علیخانی به برخی ابعاد مثبت اقدامات دولت در آستانه انتخابات اشاره و خاطرنشان کرد: البته نباید از اصل انکار ناپذیر دستگیری از نیازمندان غافل شد اما سوال اینجاست که چرا دولت ۴ سال از عمر خود را صرف اموری کرد که حالا مجبور باشد برای بازگشت محبوبیت خود دست به افزایش ناگهانی یارانه نیازمندان و پرداخت سود سهام عدالت بپردازد؟ آیا این افراد نیازمند قبلا در این کشور وجو نداشته اند؟

  وی خاطرنشان کرد: درآمد حاصل از محل هدفمندی یارانه ها بیش از آن چیزی است که دولت در قالب طرح افزایش یارانه نیازمندان به حساب خانوارها واریز کرده است و باید مدتها قبل و با مبالغی بیشتر از اینها به داد نیازمندان می رسید.

  دولت تدبیر و امید برنامه ای مشخص نداشت

  فعال سیاسی شهرستان جغتای عملکرد دولت را به رفتار فرد در حال سقوطی تشبیه کرد که برای نجات خود دست به هر کاری می زند اما غافل از این که در اثر بی برنامگی هایش، فرصت های بیشماری را برای جلوگیری از سقوط خود از دست داده است.

  فریمانه علیخانی نمره دولت در مدت ۴ سال را غیر قابل قبول خواند و یادآور شد: نمره بنده به عملکرد دولت در طی این چهار سال کمتر از حداقل آن یعنی ۱۰ می باشد و این تلاش های هدفمند در شب انتخابات شاید نمره دولت را به ده برساند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.