• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , سیاسی » وظیفه دولت ها خدمت به مردم و دستگیری از محرومان است/برجام هم هیچ دردی از مردم دوا نکرد/هوو خواندن منتقدان کار درستی نیست
  کد خبر : 2028199

  وظیفه دولت ها خدمت به مردم و دستگیری از محرومان است/برجام هم هیچ دردی از مردم دوا نکرد/هوو خواندن منتقدان کار درستی نیست

  وظیفه دولت ها خدمت به مردم و دستگیری از محرومان است/برجام هم هیچ دردی از مردم دوا نکرد/هوو خواندن منتقدان کار درستی نیستReviewed by Aryan♥ on Apr 20Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد اسماعیل سعیدی در گفت و گو با بوتیا نیوز در رابطه با برجام اظهار…

  وظیفه دولت ها خدمت به مردم و دستگیری از محرومان است/برجام هم هیچ دردی از مردم دوا نکرد/هوو خواندن منتقدان کار درستی نیستReviewed by Aryan♥ on Apr 20Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد اسماعیل سعیدی در گفت و گو با بوتیا نیوز در رابطه با برجام اظهار کرد: ما معتقدیم که دولت یازدهم نتوانست توافق برجام را عملیاتی کند و تحریم ها و مشکلات بانکی هم چنان سر جای خود باقی است.

  عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با انتقاد از صحبت اخیر رئیس جمهور مبنی بر فرزند خواندن برجام، افزود: فرزند خواندن برجام یک قیاس مع الفارق است، این صحبت ها بیشتر یک بار تبلیغات انتخاباتی دارد چرا که تولید و صادرات تقویت نشد و مشکل اشتغال نیز حل نشد و همه این ها نقد عملکرد است.

  سعیدی خاطر نشان کرد: اینکه کسی منتقدان را هوو بخواند و نقاط مورد انتقاد را فرزندان خود، کار درستی نیست و اصلا ربطی به هم ندارند، اینکه گفته می شود هووها می خواهند فرزند( برجام ) را سرپرستی کنند یعنی انحصار طلبی، هدف آن ها این است که فقط یک جریان سیاسی خاص حاکم باشد و جریان منتقد نبایستی ادامه دهند.

  وی تاکید کرد: دولت یازدهم در طول این چهار سال کار خاصی برای مردم نکرد، همین که اخیرا یارانه ها و برخی اعداد و  رقم ها در آستانه انتخابات افزایش پیدا می کند؛ یعنی همان روشی را که به دولت قبلی منتقد بودند به کار گرفتند.

  عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد: دولت قبل هم می توانست بگوید شما سرپرست خوبی برای یارانه ها نمی توانید باشید، در حالی که وظیفه دولت ها خدمت به مردم و دستگیری از محرومان و مستضعفان کشور است، وظیفه دولت ها رفع موانع تولید و تحریم هاست؛ حال اینکه توانستند در این راه کاری انجام دهند یا ندهند این بحثی است که نیاز به تحلیل دارد.

  سعیدی بیان کرد: من نمی دانم چه کسی این حرف ها را در اختیار رئیس جمهور می گذارد و ایشان هم به چه جراتی این حرف ها را می زنند در حالی که یک زمانی خودشان مخالف این روش ها و این نوع سخن گفتن ها بوده اند.

  وی در ادامه مطرح کرد: به  جای این حرف ها دولت در آستانه انتخابات باید فضای عمومی کشور را آرام کند، گزارشات خلاف ندهند و  با استفاده از بیت المال و حضور در قدرت تبلیغات انتخاباتی نکنند چرا که با رعایت چارچوب ها و اصول اخلاقی به نتیجه مطلوب خواهند رسید.

  عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در پایان گفت: در نهایت این مردم هستند که رای نهایی را خواهند داد و با بصیریتی که ملت ایران دارند، می توانند تشخیص دهند که چه کسی حرف راست می گوید و چه کسی حرف دروغ؛ بنابراین بهتر است همه چیز را به مردم واگذار کنیم.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.