• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » برجام نسبت به آنچه که تبلیغ شده بود اثر زیادی نداشت/روحانی با تیم تکنوکراتش در رفع مشکل بیکاری ناموفق بود
  کد خبر : 2027533

  برجام نسبت به آنچه که تبلیغ شده بود اثر زیادی نداشت/روحانی با تیم تکنوکراتش در رفع مشکل بیکاری ناموفق بود

  برجام نسبت به آنچه که تبلیغ شده بود اثر زیادی نداشت/روحانی با تیم تکنوکراتش در رفع مشکل بیکاری ناموفق بودReviewed by Iranvij-2 on Apr 18Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، اندیشکده انگلیسی «لووی» در تحلیلی درباره انتخابات پیش روی ایران که ۲۹ اردیبشهت سال جاری برگزار می شود،نوشت: در…

  برجام نسبت به آنچه که تبلیغ شده بود اثر زیادی نداشت/روحانی با تیم تکنوکراتش در رفع مشکل بیکاری ناموفق بودReviewed by Iranvij-2 on Apr 18Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، اندیشکده انگلیسی «لووی» در تحلیلی درباره انتخابات پیش روی ایران که ۲۹ اردیبشهت سال جاری برگزار می شود،نوشت: در حالی که به نظر «حسن روحانی» رییس جمهور کنونی ایران در مسیر پیروزی قرار گرفته، اما این امر موردی آسان به نظر نمی‌آید.

  به نوشته این اندیشکده، نارضایتی‌های زیادی بایت ناتوانی روحانی در اجرای قول‌هایش ایجاد شده اما ناهمگونی‌هایی هم در اردوگاه رقبا به چشم می‌آید.

  این گزارش می‌نویسد: روحانی در سال ۲۰۱۳ با شعار امید و گشایش به عنوان رییس جمهور ایران انتخاب شد اما تنها دستاورد مهم او در دیدگاه ایرانیان توافق اتمی سال ۲۰۱۵ بود که نسبت به آنچه که تبلیغات شده بود اثر نداشت.

  این اندیشکده نوشت: روحانی با تکنوکرات‌ترین تیمش سعی در کاهش تورم نمود و به موفقیت‌هایی نیز دست یافت اما بیکاری و اقتصاد راکد همچنان با همان وضعیت باقی مانده است. داد و ستد در ایران کاسته شده و دولت روحانی در مدیریت برآورده کردن انتظارات با تاخیر عمل کرد.

  در انتهای این مطلب آمده است: پیروزی روحانی در این انتخابات در تردید قرار دارد و این امر ادعای او مبنی بر برخورداری از حمایت عامه مردم را مشکل‌تر می‌کند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.