• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » بیانیه سازمان بسیج مستضعفین درباره انفجار تروریستی سوریه
  کد خبر : 2027329

  بیانیه سازمان بسیج مستضعفین درباره انفجار تروریستی سوریه

  بیانیه سازمان بسیج مستضعفین درباره انفجار تروریستی سوریهReviewed by Iranvij-2 on Apr 18Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، معاونت بین الملل سازمان بسیج مستضعفین، مرکز جهانی حمایت از حقوق بشر، مجمع جهانی مستضعفین، کنگره بین المللی شهدای جهان اسلام، اندیشکده راهبردی روابط بین الملل، پژوهشگاه مطالعات جهان و پژوهشکده جهان اسلام…

  بیانیه سازمان بسیج مستضعفین درباره انفجار تروریستی سوریهReviewed by Iranvij-2 on Apr 18Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، معاونت بین الملل سازمان بسیج مستضعفین، مرکز جهانی حمایت از حقوق بشر، مجمع جهانی مستضعفین، کنگره بین المللی شهدای جهان اسلام، اندیشکده راهبردی روابط بین الملل، پژوهشگاه مطالعات جهان و پژوهشکده جهان اسلام بمناسبت واقعه تروریستی اخیر در سوریه بیانیه مشترک صادر کردند.

  در این بیانیه آمده است: «و نرید أن نمن علی الذین استضعفوا فی الأرض و نجعلهم أئمّه و نجعلهم الوارثین». بار دیگر دست جنایتکار آمریکای جهانخوار و اسرائیل خبیث از آستین  تروریست های مزدور درآمد و دهها تن از مردم بی گناه سوریه خصوصا کودکانی که بدنبال دریافت تکه نانی بودند را به خاک و خون کشانید.

  انفجار خودروی انتحاری در میان کودکانی که به امید دریافت غذا به دور آن حلقه زده بودند، نشان از آن دارد که تروریست های عامل غرب، تا کجا از انسانیت به دورند و هیچ رحم و مروتی در وجود پلیدشان رخنه نکرده است، آنها در راه باطلشان هیچ حد و مرزی را نمی شناسند و حاضر به گذشتن از هرخط قرمزی هستند.

  به راستی چه کسی گمراه تر از اشقیایی است که با حمله انتحاری و ریختن خون کودکان معصوم به دنبال تقرب به درگاه الهی هستند . اینان نه تنها راهی به سوی معبود لایزال ندارند که نابود کننده همه ارزش های الهی و انسانی هستند. دست آنان به خون کودکانی آغشته شد که پناهی غیر از خداوند سبحان نداشتند.

  تروریست های مورد حمایت غرب با ارتکاب این جنایت ثابت کردند که نیت پلید اربابان غربی- عربیشان چیست و تا کجا حاضرند پیش بروند. تروریست ها بدین جهت ریختن خون این کودکان را بر خود حلال می دانند که والدین آنان دل در گرو مکتب اهل بیت نبی مکرم اسلام(ص) داشتند . بی تردید اگر دست این جنایتکاران باز گذاشته می شد آنان از اسائه ادب به ساحت مقدسات شیعه در سوریه نیز کوتاهی نمی کردند این خود بهترین دلیل برای حضور و جانفشانی مدافعان حریم اهل بیت(ع) در سوریه و جواب دندان شکن به کسانی است که حضوراین شیردلان و غیور مردان را در آن خطه به زیر سوال می برند و با این کار بی جهل شان را به همگان ثابت می کنند.

  معاونت بین الملل سازمان بسیج این حرکت رذالت آمیز و تروریستی را به شدت محکوم می کند و همه وجدان های بیدار جهانیان را به این سو از جهان دعوت می کند که بدانند و ببینند که چگونه سازمان ها و موسسات به اصطلاح حقوق بشری دنیا در مقابل این بیداد و ستم سکوت نموده و طینت ناپاکشان در ورای دکور چهره انسانی آنها پنهان شده است. همچنین از دستگاه دیپلماسی رسمی کشور خواستاریم به وظیفه انسانی و اسلامی خود عمل نموده و داد این مظلومان را به گوش همگان علی الخصوص سازمان به اصطلاح ملل متحد و… رسانده و تا حصول و گزارش نتیجه به مردم مسلمان جهان از پای ننشیند و انتهای دولت یازدهم را به این عمل خیر که در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار خواهد شد مزین نماید و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.