• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اقتصادی , مطالب برگزیده سایت » زیان انباشته ۵۵۶ میلیارد تومانی تولی‌پرس و کف در هلدینگ داروگر
  کد خبر : 2027209

  زیان انباشته ۵۵۶ میلیارد تومانی تولی‌پرس و کف در هلدینگ داروگر

    زیان انباشته دو شرکت تولی پرس و کف متعلق به هلدینگ داروگر در سال ۹۵ به بیش از ۵۵۶ میلیارد تومان افزایش یافته است. به گزارش ایران ویج، این روزها اخبار زیادی از وضعیت وخیم هلدینگ داروگر که شرکتهای متعددی از جمله کف، تولی پرس، جهان و غیره را شامل می شود، شنیده می…

  ۲۱۹

   

  زیان انباشته دو شرکت تولی پرس و کف متعلق به هلدینگ داروگر در سال ۹۵ به بیش از ۵۵۶ میلیارد تومان افزایش یافته است.

  به گزارش ایران ویج، این روزها اخبار زیادی از وضعیت وخیم هلدینگ داروگر که شرکتهای متعددی از جمله کف، تولی پرس، جهان و غیره را شامل می شود، شنیده می شود.

  هر چند مسئولان دولت و این هلدینگ اخبار مربوط به تعطیلی را تکذیب می کنند، ولی شواهد از بروز مشکلات عدیده در این هلدنیگ از جمله بدهی های زیاد خبر می دهد.

  بر اساس گزارش سایت کدال که سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران برای انتشار وضعیت مالی شرکتهای بورسی است، زیان انباشته شرکت “تولی پرس” در پایان آذرماه سال ۹۵ به بیش از ۱۶۴ میلیارد و ۹۰۷ میلیون تومان رسیده که در قیاس با سال مالی ۹۴ حدود هفت درصد افزایش یافته است. زیان انباشته این شرکت بورسی، درپایان سال مالی گذشته ۱۵۴ میلیارد و ۷۴۱ میلیون  تومان بوده است.

  همچنین شرکت “کف” که یکی دیگر از شرکتهای هلدینگ داروگر هست، در پایان سال مالی ۹۴ بیش از ۳۷۱ میلیارد تومان زیان انباشته داشته که این رقم در پایان شهریور سال ۹۵ با ۶ درصد افزایش به بیش از ۳۹۲ میلیارد تومان رسید.

  ۲۲۰

  ۲۲۱

  منبع: تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.