• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » مردم آمریکای لاتین قربانی رفتار و تخریب ایالات متحده شدند
  کد خبر : 2027002

  مردم آمریکای لاتین قربانی رفتار و تخریب ایالات متحده شدند

  مردم آمریکای لاتین قربانی رفتار و تخریب ایالات متحده شدندReviewed by Iranvij-2 on Apr 17Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد سبحانی در گفتگو با صبح توس اظهار کرد: حمله اخیر امریکا به فرودگاه الشعیر در سوریه با حمایت‌های مالی کشورهای عربی و حامی تروریست در منطقه از…

  مردم آمریکای لاتین قربانی رفتار و تخریب ایالات متحده شدندReviewed by Iranvij-2 on Apr 17Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد سبحانی در گفتگو با صبح توس اظهار کرد: حمله اخیر امریکا به فرودگاه الشعیر در سوریه با حمایت‌های مالی کشورهای عربی و حامی تروریست در منطقه از جمله عربستان، قطر و ترکیه انجام شد.

   

  وی ضمن اشاره به این نکته که احتمال حملات امریکا در آینده  بستگی به حمایتهای مالی این کشورها دارد، گفت:  در صورت ادامه یافتن این حمایت‌ها و در صورت دندان‌گیر بودن کمک‌ها، ترامپ تشویق به حمله خواهد شد.

   

  مدیر کل سابق وزارت امور خارجه ایران در امور کشورهای قاره آمریکا با اشاره به اعتراض کشورهای امریکای لاتین از حمله اخیر امریکا به سوریه گفت: هفت کشور امریکای لاتین در پی حمله امریکا به سوریه صراحتاً و تلویحاً به این اقدام  اعتراض کردند.

   

  سبحانی در ادامه گفت: امریکای لاتین در گذشته جزء قربانیان  کشور امریکا بوده و آمریکا همواره به این کشورها از بالا به پایین نگاه می‌کرده است و در دوره ترامپ دوباره این سیاست تجدید و تشدید شد.

   

  وی تصریح کرد: در چند ماه اخیر دولت ترامپ با حالتی تحکم آمیزبه کشور مکزیک گفته بود در مرز دو کشور دیوار خواهد کشید و هزینه دیوار کشی  را باید مکزیک  پرداخت کند که این رفتار دولت ترامپ خوشایند مردم امریکای لاتین نیست.

   

  سفیر سابق ایران در ونزوئلا با اشاره به نگرش مردم امریکای لاتین به کشور امریکا، خاطرنشان کرد: رفتار امریکایی‌ها با دولتها و کشورهای امریکای لاتین همواره موجب تخریب این کشورها شده و این امر هیچگاه از جانب مردم این منطقه  قابل قبول  نبوده است و مردم این کشورها همواره با سیاستهای آمریکا مخالف بوده‌اند.

   

   سبحانی ادامه داد: کشور مکزیک جزو نزدیکترین کشورها به آمریکا در بین کشورهای قاره بود؛ اما مواضع ترامپ و تحکمهای وی شدیدا مردم و دولت مکزیک را آزرده خاطر کرده است.

   

  وی  با اشاره به سیاست ترامپ در دوره جدید، گفت: ترامپ به عنوان یک سرمایه دار و تولید کننده ثروت در آمریکا مطرح است به نظر وی هرکسی در امریکا به تولید ثروت بپردازد،  موفق‌ترین فرد است.

   

  سفیر سابق ایران در ونزوئلا افزود: ترامپ به خوبی میداند حمله و اشغال کشورها برای امریکا  هزینه ساز است واز طرفی همواره سیاست وی حفظ منابع امریکا در جهان بوده است، بنابراین با هزینه دیگران آماده جنگ افروزی است.

   

  سبحانی  با اشاره به بحث فروش و صادرات اسلحه در جهان توسط امریکا، با بیان این‌که آمریکا به عنوان یک کشورهای تولید کننده اسلحه در جهان شناخته شده و ترامپ نیز یکی حامیان این صنعت در این کشور است، تصریح کرد: صنایع کوچک و متوسط آمریکا در حال حاضر  در جهان حرفی برای گفتن ندارد و بازار این کشور مملو از کالاهای خارجی است به همین دلیل  سعی دارد  در دو حوزه صنایع بزرگ  مانند هواپیماسازی  و تسلیحات جایگاه خود را در جهان حفظ کند.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.