• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید » ضریب افزایش ۱۰ درصدی حقوق معلمان به استان‌ها ابلاغ شد
  کد خبر : 2026767

  ضریب افزایش ۱۰ درصدی حقوق معلمان به استان‌ها ابلاغ شد

    سیدحسن حسینی مدیرکل امور اداری وزارت آموزش و پرورش  در پاسخ به این پرسش که «آیا ضریب افزایش حقوق معلمان در سال ۹۶مشخص شد؟»، اظهار داشت: بله، در  ۲۶۶ فروردین ماه، دولت این ضریب افزایش را به دستگاه‌ها ابلاغ کرد. وی افزود: ضریب افزایش حقوق سال گذشته ۱۵۴۱ بود و با برای سال ۱۳۹۶…

  ۱۳۴

   

  سیدحسن حسینی مدیرکل امور اداری وزارت آموزش و پرورش  در پاسخ به این پرسش که «آیا ضریب افزایش حقوق معلمان در سال ۹۶مشخص شد؟»، اظهار داشت: بله، در  ۲۶۶ فروردین ماه، دولت این ضریب افزایش را به دستگاه‌ها ابلاغ کرد.

  وی افزود: ضریب افزایش حقوق سال گذشته ۱۵۴۱ بود و با برای سال ۱۳۹۶ با احتساب افزایش ۱۰ درصدی حقوق‌ها، این ضریب ۱۶۹۵ خواهد بود.

  حسینی در پاسخ به این پرسش که «آیا اعمال افزایش حقوق معلمان در فروردین‌ ماه انجام می‌شود؟»، خاطرنشان کرد: بستگی دارد زیرا تا پایان ماه فقط چند روز باقی مانده است.

  وی اضافه کرد: باید نگارش سیستم پرسنلی را آماده کنیم و به استان‌ها ارسال کنیم. ممکن است تا یکی دو روز آینده هم احکام پرسنلی صادر شود.

  مدیرکل امور اداری وزارت آموزش و پرورش در خصوص اینکه آیا افزایش حقوق معلمان بالاخره در حقوق فروردین ماه اعمال می‌شود یا خیر، گفت: با توجه به اینکه حقوق معلمان به صورت متمرکز پرداخت می‌شود و باید فایل حقوق تا یکی دو روز آینده بسته شود، ممکن است این اعمال افزایش حقوق به فروردین ماه برسد و ممکن است که به فروردین ماه هم نرسد.

  حسینی تصریح کرد: در هر صورت اگر این اعمال افزایش حقوق معلمان در سال جاری به فروردین ماه نرسد، به صورت معوق در ماه آینده همراه حقوق پرداخت خواهد شد.

  منبع: فارس
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.