• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » تسلیت ذوالنور برای نوزاد ناقص الخلقه برجام
  کد خبر : 2026697

  تسلیت ذوالنور برای نوزاد ناقص الخلقه برجام

  تسلیت ذوالنور برای نوزاد ناقص الخلقه برجامReviewed by on Apr 17Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از زنان قم،حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنور نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان رئیس جمهور در روز ثبت نام برای ریاست جمهوری طی نامه ای…

  تسلیت ذوالنور برای نوزاد ناقص الخلقه برجامReviewed by on Apr 17Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از زنان قم،حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنور نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان رئیس جمهور در روز ثبت نام برای ریاست جمهوری طی نامه ای به آقای روحانی نکاتی پیرامون نوزاد ناقص الخلقه برجام مطرح کرده است.

  متن نامه به شرح زیر می باشد:

  رئیس جمهور محترم جناب آقای روحانی .

  خبرگزاری دولتی ایرنا وبرخی دیگر از خبرگزاری ها فرازی از مصاحبه شما را پس از ثبت نام برای نامزدی دوره بعدی ریاست جمهوری این گونه منتشر کردند که " هووهایی که بارها به قصد کشتن این فرزند و نوزاد یعنی بر جام تصمیم گرفته اند ، نمی توانند سرپرست خوبی برای این فرزند باشند " .

  حتما می دانید که :

  اولأ – هیچ فرزندی در تاریخ ( باستثناء حضرت مسیح )  بدون پدر متولد نشده است .

  دومأ – می دانید که "هوو " برای پدر و مرد بی ربط و بی معنی است و صرفأ برای "زن " هوو مطرح می باشد .

  سومأ – اگر آن گونه که گفته اید مادر واقعی بر جام شما باشید پدر این موجود  دو رگه ی ناقص الخلقه ، کسی جز آقای اوباما نمی تواند باشد.

  چهارمأ :  اگر بتوانید اثبات کنید که این فرزند حرام زاده نیست و محصول یک پیوند مشروع است ، توجه به نکات ذیل خالی از لطف نیست :

  ۱ – این نوزاد دورگه ی ناقص الخلقه ، به قدری به والدین خود شباهت دارد که حتی بدون هیچ آزمایش ژنتیکی و تست دی . آن . ای . نسب او اثبات شده است و هیچ " هووئی " نمیتواند مدعی او گردد.

  ۲ – به نوزاد بر جام با داشتن چنین مادر مراقب ومهربان و چنان پدر قُلدر و قُلچماقی هیچ کس قادر نیست آسیبی وارد نماید چه رسد به کشتن او .

  ۳ – متأسفانه تاکنون تنها کسی که نوزاد عزیز شما برجام را تهدید به مرگ کرده است پدر این نوزاد آقای اوباما " با تمدید و وضع تحریمهای جدید "  و ناپدری خشن آن یعنی آقای ترامپ بوده اند .

  ۴ –  مشکل اصلی که ممکن است مرگ این نوزاد را رقم بزند این است که متاسفانه مادر او هنگام اجرای عقد ازدواج هیچگونه مهریه ای و یا شرط ضمن عقدی تعیین نکرده که تضمین استمرار زندگی خود و "  نوزاد دلبندش برجام " باشد بلکه عزت ، غیرت ودست آورد چندین ساله قبیله ، طایفه و خانواده خود را به خاطر عشق یک سویه به داماد ، فروخته و شروط سنگین ضمن عقد آنان را هم پذیرفته و امروز مجبور است نامهربانی ها ، تندی ها ، تحقیرها ، فحاشی ها ، کتک ها وزورگویی های آن شوهر و دارو  دسته و هم پیمانانش را تحمل کند ، بسوزد وبسازد و همانگونه که با چادر سفید رفته با کفن سفید برگردد .

  ۵ – مهمترین مشکل این است که متأسفانه این نوزاد ناقص الخلقه دو رگه محصول یک ازدواج موقتی وصیغه ای است که ناپدری خشن یعنی آقای ترامپ حاضر به پذیرش او و مادرش نیست و مرتب آنها را یا تهدید به مرگ می کند ویا در منگنه ی مرگ تدریجی قرار می دهد .

  مرسوم است برای چنین پیوندهایی و تولد نوزادان تبریک می گویند ولی در چنین وضعیتی گفتن تبریک طعنه و زخم زبان و نمک بر زخم شماست .

   پس تسلیت حقیر را پذیرا باشید .

  مجتبی ذوالنور

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.