• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  کد خبر : 2026552

  روغن جهان هم تعطیل شد

    ۲۰۰ کارگر روغن جهان که زیرمجموعه داروگر است اخراج شده‌اند و در راستای تعطیلی مجموعه داروگر شرکت‌هایی مانند روغن جهان نیز که زیرمجموعه این شرکت بوده تعطیل شده‌اند. به گزارش ایران ویج، یک فعال کارگری با  اشاره به اینکه فعالیت روغن نباتی جهان تعطیل شده است، گفت: ۲۰۰ کارگر از کارخانه جهان اخراج شده‌اند. جهان…

  ۹۰

   

  ۲۰۰ کارگر روغن جهان که زیرمجموعه داروگر است اخراج شده‌اند و در راستای تعطیلی مجموعه داروگر شرکت‌هایی مانند روغن جهان نیز که زیرمجموعه این شرکت بوده تعطیل شده‌اند.

  به گزارش ایران ویج، یک فعال کارگری با  اشاره به اینکه فعالیت روغن نباتی جهان تعطیل شده است، گفت: ۲۰۰ کارگر از کارخانه جهان اخراج شده‌اند. جهان یکی از قدیمی‌ترین و بزرگترین کارخانجات تولید روغن در ایران است.

  این تعطیلی در راستای تعطیلی شرکت داروگر است چرا که به‌گفته یک عضو سابق انجمن شویندگان تولی‌پرس، تولید داور، کیوان و روغن جهان زیرمجموعه شرکت داروگر هستند.

  به گزارش تسنیم، شرکت داروگر ۲ هزار و ۵۰۰ نیروی انسانی فعال داشته است که به‌اذعان حبیبی رئیس شورای کارگران کارخانه داروگر، این کارخانه به‌دلیل بدهی پلمب است و با تعدیل‌های انجام‌شده حتی ۳۰ مرکز پخش خود را هم تعطیل کرده و امروز ۴۵۰ کارگر دارد.

  کریمی دبیرخانه کارگر استان قزوین نیز در همین ارتباط بیان کرده است: کارگران زیادی را از تولی‌پرس اخراج کرده‌اند، البته کنار این واحد تولیدی ۶۰ شرکت دیگر هم هستند که حقوق کارگران را ۲ ماه تا یک‌ساله پرداخت می‌کنند. به‌اعتقاد ما نباید به‌دلایلی کارگران را پایان قرارداد کنند زیرا همین امر مشکلات زیادی را برای آنها به وجود آورده است.

  منبع: تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.