• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » انگلیس از همسر اسد انتقام می‌گیرد
  کد خبر : 2026537

  انگلیس از همسر اسد انتقام می‌گیرد

  انگلیس از همسر اسد انتقام می‌گیردReviewed by on Apr 16Rating: پارلمان انگلیس با هدف انتقام گرفتن از همسر رئیس‌جمهوری سوریه که با فعالیت در شبکه‌ای اجتماعی به شایعه پراکنی‌رسانه‌های غرب درباره رویدادهای سوریه پاسخ می‌دهد، لغو تابعیت وی را پیشنهاد داده است.به گزارش ایران ویج به نقل از ایلنا، شماری از نمایندگان مجلس انگلستان خواستار…

  انگلیس از همسر اسد انتقام می‌گیردReviewed by on Apr 16Rating:

  پارلمان انگلیس با هدف انتقام گرفتن از همسر رئیس‌جمهوری سوریه که با فعالیت در شبکه‌ای اجتماعی به شایعه پراکنی‌رسانه‌های غرب درباره رویدادهای سوریه پاسخ می‌دهد، لغو تابعیت وی را پیشنهاد داده است.
  به گزارش ایران ویج به نقل از ایلنا، شماری از نمایندگان مجلس انگلستان خواستار لغو تابعیت انگلیسی «اسماء الاخرس» همسر «بشار اسد» رئیس‌جمهوری سوریه شدند تا «پیامی شدید اللحن» برای او ارسال شود.
  در همین راستا، «ناظم زهاوی» عضو کمیته امور خارجی مجلس عوام با بیان اینکه الان زمان محاصره همه‌جانبه بشار اسد است، خاطرنشان کرد، همسرش نقش گستره‌ای در ماشین تبلیغاتی دارد که مرتکب جنایات جنگی شده است.
  این اقدام با هدف انتقام گرفتن از اسماء الاسد انجام می شود که با فعالیت در شبکه‌های اجتماعی به شایعه‌پراکنی رسانه‌های غرب درباره رویدادهای سوریه پاسخ می‌دهد.
  اسماء از یک خاندان سوری  ساکن منطقه «اکتون» در غرب لندن است که گفته می شود از شناسنامه کشور سوریه هم برخوردار می‌باشد. 
  به نوشته روزنامه «ساندی‌تایمز»، دو تابعیتی بودن اسماء اسد به انگلیس اجازه می‌دهد تا تابعیت انگلیسی او را لغو کند؛ زیرا در این صورت، او فردی بدون تابعیت نخواهد بود و به همین دلیل منع قانونی برای این کار وجود ندارد.
  اسماء اسد از سال ۲۰۱۲ در لیست افراد وابسته به نظام سوریه است که ورود آن‌ها به اروپا ممنوع است. دارایی‌های او نیز در اروپا مصادر شده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.