• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » اگر تسهیلات بانک ها درست باشد تولید داخلی افزایش پیدا میکند/ بانک سرمایه به ۳۱ نفر هشت هزار میلیارد تومان وام داده است
  کد خبر : 2026491

  اگر تسهیلات بانک ها درست باشد تولید داخلی افزایش پیدا میکند/ بانک سرمایه به ۳۱ نفر هشت هزار میلیارد تومان وام داده است

  اگر تسهیلات بانک ها درست باشد تولید داخلی افزایش پیدا میکند/ بانک سرمایه به ۳۱ نفر هشت هزار میلیارد تومان وام داده استReviewed by on Apr 16Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام محسنی اژه ای در یکصد و دهمین نشست خبری سخنگوی دستگاه قضا اظهار داشت:…

  اگر تسهیلات بانک ها درست باشد تولید داخلی افزایش پیدا میکند/ بانک سرمایه به ۳۱ نفر هشت هزار میلیارد تومان وام داده استReviewed by on Apr 16Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام محسنی اژه ای در یکصد و دهمین نشست خبری سخنگوی دستگاه قضا اظهار داشت: همه دستگاه ها باید تلاش خود را بیشتر کنند که اقتصاد مقاومتی بیشتر از قبل محقق شود که در همین راستا قوه قضاییه تلاش خود را برای همکاری با مجلس و دولت به کاز می بندد تا این امر محقق شود.

  وی با بیان اینکه اگر تسهیلات بانک ها درست باشد می تواند تولید داخلی را افزایش و سطح اشتغال را بالاتر ببرد، افزود: جلساتی با هفت یا هشت بانک گذاشته شد و سررشته بسیاری از فسادها و اختلاس ها برشمرده شد و برنامه این است که با کمک بانک ها این اسیب ها بررسی و برطرف شود.

   

  سخنگوی قوه قضائیه تصریح کرد: برخی از بانک ها شرط و شروطی برای وام گیرندگان می گذارند که این شرایط قانونی نیست. در حال ایجاد ساز و کار مناسبی برای مقابله با باج خواهی ها  و رانت خواری ها هستیم.

   

  حجت الاسلام محسنی اژه ای  ادامه داد: به جد به دنبال برخورد با مفسدین اقتصادی و امنیتی هستیم و به همین دلیل تاکنون هجمه های زیادی به قوه قضاییه وارد شده است.

   

  وی با بیان اینکه در موضوع صندوق ذخیره فرهنگیان و بانک سرمایه مبلغ ۸هزار و سیصد میلیارد تومان معوقه فقط متعلق به ۳۱ نفر است که وام گرفته اما پس نداده اند، بیان کرد: از این تعداد چند نفر بازداشت شده اما از بقیه دعوت شده و به انها توضیح داده شده است که چه میزان تخلف دارند که البته قول داده اند این مبلغ را تا پایان اردیبهشت تسویه کنند.

   

  وی در تشریح پرداخت این وام ها گفت: این بانک یه یکی از شرکت های زیرمجموعه خودش چهارصد میلیارد تومان وام با سود هجده درصد داده و بلافاصله این شرکت این وام را به چند شرکت خصوصی با سود ۲۷ درصد داده است که این پول هم به حساب بانک نرفته و به جیب چند فرد رفته که انها نیز بازداشت شده اند.

   

  سخنگوی قوه قضائیه عنوان کرد: فقط دستگیری این متهمان و یا مفسدان مطرح نیست و باید به شکلی برخورد شود که چرخ یک کارخانه یا شرکت تعطیل نشود و کارگران بیکار نشوند.

   

  حجت الاسلام محسنی اژه ای در خصوص وظایف قوه قضاییه در انتخابات گفت: عمده تخلفاتی که صورت گرفته است تبلیغات زود هنگام انتخابات است که تاکنون دو مورد تخلف از سوی دو روزنامه گزارش شده و تذکرات لازم به آنها داده شده است. قوه قضائیه وظیفه استعلام را نیز برعهده دارد که در کمترین زمان ممون این امر صورت گرفته است.

   

  وی با اشاره به پرونده مدیران دو تابعیتی و شکایت از این مدیران گفت: وزارت اطلاعات می گویند که در سنوات اخیر با دو تابعیتی ها برخورد شده است که این افراد دو تابعیتی از کار کنار گذاشته شده اند. برخی از اینها کارمند رسمی نبوده و تنها در مقام مشاوره حضور داشتند برخی از انها هم دوتابعیتی بوده اند اما اکنون در شرکت های خصوصی مشغول هستند. تا کنون لیست ۵۳ نفره از مدیران دو تابعیتی تهیه شده که در نهایت وزارت اطلاعات آنها را بررسی می کند.
   

  در حال تکمیل…

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.