• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » گویا روحانی به دنبال دولت سی ساله است
  کد خبر : 2026483

  گویا روحانی به دنبال دولت سی ساله است

  گویا روحانی به دنبال دولت سی ساله استReviewed by Iranvij-2 on Apr 16Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از «تیتریک»،   روحانی در حاشیه مراسم ثبت نام خود در انتخابات در برنامه رسانه ای که به نوعی استارت تبلیغات ایشان هم به حساب می آید درباره…

  گویا روحانی به دنبال دولت سی ساله استReviewed by Iranvij-2 on Apr 16Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از «تیتریک»،   روحانی در حاشیه مراسم ثبت نام خود در انتخابات در برنامه رسانه ای که به نوعی استارت تبلیغات ایشان هم به حساب می آید درباره توافق هسته ای و برجام گفت:"هووهایی که بارها به قصد کشتن این فرزند، یعنی برجام تصمیم گرفته بودند نمی‌توانند سرپرست خوبی برای آن باشند بلکه همان‌هایی که تمام تلاش شبانه‌روزی خود را برای این توافق کردند باید مسیر را تا آخر ادامه دهند.

  ایشان اولاً مانند همه این مدت پسابرجام هیچ اشاره ای به دستاورد های آن نکردند و صرفاً درباره کلیات آن سخن گفتند، از طرفی جای تعجب دارد که عملاً از پاییز سال گذشته تاکنون که آمریکا رسماً با اعمال تحریم های جدید و تمدید قانون آیسا برجام را نقض کرد، تیم مذاکره کننده و دولت درباره برجام به لاک خود فرو رفتند.
   

  برای مثال آقای عراقچی مسئول کمیته پیگیری برجام که در ایام بررسی و تصویب آن روزانه چند برنامه رسانه ای و خبری داشت چندین ماه است که هیچ اظهارنظری درباره روند اجرایی آن و احیاناً دستاورد ها نداشته است و حتی خود بدنه دولت نیز در این زمینه سکوت می کنند؛ تا جایی که حتی خود دکتر روحانی در پیام نوروزی خود تقریباً هیچ اشاره ای به بزرگترین دستاورد دولت خود نمی کند.

  در ماه های انتهایی دولت که فرصت اعلام دستاورد ها و عملکردها می باشد، باز دولت از این مهم طفره می رود و حتی در موضوعات داخلی و اقتصادی کماکان پای دولت قبل را به میان می کشد و مقصر می داند.

  ثانیاً وی ادعا می کند که همان هایی که شبانه روزی برای آن تلاش کرده اند باید مسیر را تا آخر بروند! همان طور که می دانیم زمان بندی اجرایی برجام بازه های هشت ساله، ده ساله و… تا سی سال را در بر دارد و با این تحلیل رئیس جمهور تیم فعلی و تلاشگران برجام باید سی سال بر وزارت خارجه و دولت حاکم باشند تا برجام احیاناً به دست نا اهلان! نیفتد.

  ثالثاً کسانی که به تعبیر ایشان به دنبال کشتن این کودک بودند همان دلسوزان و منتقدانی هستند که البته همواره مورد توهین و فشار از سوی دولت بودند و امروز هیچ پاسخی به انتقادات و نظرهای ارائه نشده و فقط با جنگ روانی و جنجال ها سعی در خاموش کردن آنها شده است.

  کسانی که همین امروز هم دیگر در کنار هم نیستند و ماه هاست که در سکوت کامل به سر می برند چرا که پاسخی برای این وضعیت موجود و نقض های مکرر حریف و انفعال محض تیم مذاکره کنند ندارد.

  در ماه های پایانی دولت، مسئولین باید به جای اظهارات بی ارزش و سطحی به ارائه گزارش کار و عملکرد خود بپردازند، چرا که برای دوره دوم دیگر حرف های سلبی که برای نفی دیگری استفاده می شود کاربرد ندارد و همه باید به سوی امور ایجابی از جمله ارائه برنامه های و بررسی عملکرد ها حرکت کنند چرا که مردم امروز با مشکلات عدیده اقتصادی مواجه اند و هر کسی که بتواند در این زمینه با مردم ارتباط برقرار کند و برنامه ای به جهت بهبود آن داشته باشد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.