• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , فرهنگی و هنری » مهراب قاسم خانی نامزد ریاست جمهوری شد!؟!+ بیانیه
  کد خبر : 2026387

  مهراب قاسم خانی نامزد ریاست جمهوری شد!؟!+ بیانیه

    مهراب قاسم خانی: با جسارت و آگاهى به تخریب بى‌طرفانه دولت می‌پردازند! در بخشی از نوشته این هنرمند آمده: اخبار رسیده حاکى از آن است که هم‌اکنون مهراب قاسم‌خانى نویسنده‌ی بسیار ارزنده‌ی کشورمان براى نام‌نویسى در انتخابات ریاست جمهورى وارد وزارت کشور شد. وى که مورد استقبال شدید خبرنگارانِ مشتاق قرار گرفته بود، با…

  ۶۶

   

  مهراب قاسم خانی: با جسارت و آگاهى به تخریب بى‌طرفانه دولت می‌پردازند!

  در بخشی از نوشته این هنرمند آمده:

  اخبار رسیده حاکى از آن است که هم‌اکنون مهراب قاسم‌خانى نویسنده‌ی بسیار ارزنده‌ی کشورمان براى نام‌نویسى در انتخابات ریاست جمهورى وارد وزارت کشور شد. وى که مورد استقبال شدید خبرنگارانِ مشتاق قرار گرفته بود، با گشاده‌رویى و لبخندى زیبا به برخى از پرسش‌هاى آنان پاسخ داد.
  (در پاسخ به اینکه به نفع چه کسى کنار می‌رود) از آنجا که ساختار شکنى شعار اصلى دولت من است، اگر تصمیم به کناره‌گیرى گرفتم ترجیح می‌دهم به ضرر کسى کنار بروم تا به نفعش!
  (در پاسخ به رویکرد تلویزیون نسبت به انتخابات) تلویزیون به خوبى، برنامه‌هاى عدالت محورى را براى انتخابات تدارک دیده. براى مثال به جاى برنامه بى‌محتواى کلاه قرمزى برنامه‌اى ساخته‌اند به نام تریبون آزاد که جوانانى برومند و برازنده در آن با جسارت و آگاهى به تخریب بى‌طرفانه دولت می‌پردازند که این اقدام‌شان شایسته تقدیر است….
  (در پاسخ به نظرش در مورد ثبت‌نام آقاى احمدى‌نژاد) به نظرم پس از بنده، ایشان و اون آقایى که کراوات زده بودند و اون یکى که لباس کاراته پوشیده بود، قابلیت و سطح توانایى مطلوب جهت اداره امور کشور را دارند و من اینها را رقیب اصلى خودم در این انتخابات می‌دانم….

  شعار انتخاباتى من «من آمده‌ام، واى واى» است که پیام مستتر در آن اشاره دارد به این که «من آمده‌ام، واى» و رنگى که براى ستاد انتخاباتى‌ام انتخاب کرده‌ام خاکى مات است چون خیلى چرکتاب است و لک نمی‌گیرد. وى در ادامه صحبت‌هاى بسیار زیبا و آموزنده‌اى نیز انجام داد که متعاقباً منتشر خواهد شد!

   

   

  منبع: cinemacinema.ir
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.